xzfdxzf

Po tym jak Tim Means wypadł z walki wieczoru gali UFC Fight Night 83, nowym rywalem Donalda „Kowboja” Cerrone, został prawdopodobnie Alex „Kowboj” Oliveira. Nie jest to jeszcze informacja oficjalna, ale potwierdzają ją liczne źródła bliskie organizacji, w tym brazylijskie portale.

Donald jeszcze tak niedawno miał osiem zwycięstw z rzędu, co zagwarantowało mu walkę o pas z obecnym mistrzem Rafaelem dos Anjosem. I choć pokonywał wszystkich na swej drodze w większości przypadków w dominującym stylu, to walka z dos Anjosem była dla niego katastrofą i skończyła się w nieco ponad minutę. Cerrore został wręcz zdemolowany przez Brazylijczyka. Podobną demolkę zrobił Alex Oliveira, ale na naszym rodaku Piotrze Hallmannie. Jedyna porażka Alexa w UFC, nastąpiła z Gilbertem Burnsem, jednak do czasu poddania wyraźnie wygrywał to starcie.

Konfrontacja dwóch kowbojów, odbędzie się 21 lutego w Pensylwanii na UFC Fight Night 83.

Tomasz Chmura
Sztuki walki od 2004 roku. Pierwsza gala MMA - 2007. Instruktor Sportu, czarny pas w nunchaku jutsu. Pasy w Kenpo Jiu Jitsu i Sandzie.

5 KOMENTARZE

  1. Mysle ze walka bedzie w 77kg, jednak Cerronie przygotowywal sie na polsrednia I troche wiecej wazy niz zazwyczaj. Dla Oliveiry to tez lepiej, mniej zbijania.#TeamCowboy

  2. Oczywiście, że tylko Cerrone jest prawdziwym Cowboyem. Powiem po connorowemu, że Oliveira nie jest pewnie nawet prawdziwym Brazylijczykiem 😛

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.