(fot. Dave Mandel/Sherdog.com)

Pretendent do tytułu Donald Cerrone (MMA 28-6, 1NC) nie chce już dłużej czekać na walkę o pas. Na swoim twitterze napisał „Obudziłem się tego ranka myśląc sobie, że nie jestem tak naprawdę gościem z gatunku tych, którzy siedzą i czekają do grudnia”. Ten wpis wystarczył by uaktywnić Michaela Johnsona (MMA 16-8), który od razu podłapał temat i zaproponował walkę właśnie z nim. Johnson odpowiedział Cerronemu: „Świetnie Kowboj! Prawie miałem zamiar pytać cię na lotnisku czy chciałbyś siedzieć i czekać! Miałem przeczucie, że nie! Zróbmy to!

Dana White obiecał „Kowbojowi” walkę o pas, ale z powodu kontuzji Rafaela dos Anjosa (MMA 24-7), musiałby czekać na tę walkę aż do grudnia. Michael miał walczyć z Bensonem Hendersonem (MMA 22-5), ale „Bendo” musiał się wycofać z tego starcia również z powodu kontuzji. Johnson jest obecnie na #5. pozycji w oficjalnym rankingu UFC, Cerrone znajduje się na miejscu #3.

Tomasz Chmura
Sztuki walki od 2004 roku. Pierwsza gala MMA - 2007. Instruktor Sportu, czarny pas w nunchaku jutsu. Pasy w Kenpo Jiu Jitsu i Sandzie.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.