Cerrone

Popularny „Kowboj” nigdy nie powstrzymywał się od wyrażania swojej opinii.

Podczas swojego podcastu, BMF Ranch, Donald Cerrone razem ze swoimi gośćmi, Derekiem Brunsonem oraz Timem Kennedym, rozmawiał na temat Profesjonalnego Związku Zawodników (PFA).

Jesteśmy niby tak blisko… Związek zawodników już prawie powstał. Chcę być jego liderem. Jestem z wami. Potrzebujemy tego. Powtarzałem to już tysiąc razy – potrzebujemy popularnych zawodników, którzy staną na czele związku, po czym dadzą wszystkim znać czego potrzebujemy. Nie chodzi tylko o zarobki, gdzie nasze ubezpieczenia, nikt o nas nie zadba gdy doznamy kontuzji. Gdzie jest jakakolwiek pomoc? W każdym sporcie istnieje taki związek.

To niesprawiedliwe. Gdyby Derek Brunson grał w futbol czy baseball, zarabiałby 10 milionów dolarów na rok. Czemu nie jest tak teraz? Bo nie mamy żadnego związku. Jeśli Derek Brunson nie będzie chciał jakiejś walki, inny gość weźmie ją za 2 tysiące dolarów. Problemem są zawodnicy, którzy chcą bić się w oktagonie za grosze.

Cerrone dodał, że jeśli powstanie tego typu unia, która spełni jego wymagania, ma zamiar ją w pełni poprzeć.

Potrzebujemy płacy minimalnej, potrzebujemy po prostu wszystkiego. Musimy spłacić swoje długi, nie chodzi tylko o wypłaty, problem jest dużo bardziej poważny. Jeśli powstanie związek, stanę w pierwszym rzędzie mówiąc „Jestem Kowboj, popieram kur*a za Trumpem i za związkami!”

Donald Cerrone zawalczy już 12 listopada z Kelvinem Gastelumem na UFC 205.

6 KOMENTARZE

  1. Prawda jest gdzieś po środku. Baseball oglądają miliony ludzi w USA, mma niestety jeszcze nie, choć są na dobrej drodze, dzięki jednemu rudemu panu, na którego naskakujesz co chwila, niepytany. A jak masz okazję mu coś powiedzieć w twarz przed kamerami to siedzisz cicho. Po tygodniu się budzisz i nadajesz. Poza tym sam tak kochasz się bić, że chętnie byś walczył co tydzień za sto dolarów, to się potem nie dziw. Jeszcze głosujesz na Trumpa 😀 Reasumując, nie UFC, to nie jest dobry kandydat na lidera związku.

  2. Jaki hipokryta sam bierze walki co miesiąc, żeby się nachapać. Go home Cerrone, your are drunk .

  3. Jeszcze polityki tu nie widzieli :)Trump zapowiedział zniesienie wiz dla Polaków na ostatnim spotkaniu z Polonią.Clintonówna wydaje się być większym złem i na pewno będzie sterowaną marionetką.Podsumowując : Team Trump!

  4. To związek już nie powstał? A tamta inicjatywa która ma stronę której nazwy nie pamiętam?

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.