Sklasyfikowany na 8 miejscu w oficjalnym rankingu wagi półciężkiej Dominick Reyes, odważnie mówi o swoich dalszych planach na karierę.  Amerykanin wygrał do tej pory cztery pojedynki w oktagonie i planuje zostać zawodnikiem, który w końcu pokona Jona Jonesa.

Pragnę być tym gościem, który zdetronizuje Jona Jonesa. Taki jest plan od dawna, zawsze chciałem się z nim zmierzyć. Zacząłem walczyć w 2012 roku, już wtedy on był mistrzem. W sumie można powiedzieć, że od samego początku trenowałem, żeby stoczyć pojedynek z Jonem.

Reyes uważa jednak, że Anthony Smith ma szanse na pokonanie aktualnego mistrza.

Chciałbym, żeby wygrał Jones, ale myślę, że Smith może go ustrzelić. Smith jest twardym zawodnikiem, potrafi dobrze uderzyć. Jeżeli wyjdzie do oktagonu i zignoruje ryzyko, to ma szanse z nim wygrać.

Dominick wierzy, że do starcia z Jonesem potrzebne jest odpowiednie nastawienie.

On jest tylko człowiekiem. Nie należy się go bać. Tego właśnie potrzebujesz, żeby z nim wygrać. Pokonam Jona Jonesa, jeśli nikt inny tego nie uczyni.

Dominick Reyes kolejną walkę stoczy z Volkanem Oezdemirem na gali UFC on ESPN+ 5, która odbędzie się 16 marca w Londynie.

2 KOMENTARZE

  1. Naliczyłem kolejnego właśnie , którego weryfikacja nastąpi prędzej czy później.

  2. Ta każdy jest odważny, do czasu pierwszej konferencji i zdania sobie sprawy z tego co spotkało wcześniejszych przeciwników. DO tej pory chyba każdy prócz DC spalił się już na pierwszym face off  u Gusa było to samo ostatnio – sraka i przegranie juz przed walką, Smith nie ma szans za słabe cardio, bo Jones nigdy w wymiane nie wchodzi bo jest za dobry na takie cuś Reyes niczym się od Smitha nie różni- zajebać gonga i nic poza tym. Rakić może i mógłby ale jeszcze z 6 walk przed nim więc możemy czekać, Janek tak naprawde szczerze ocdeniam że jeśli głowa będzie taka jak ostatnio ma na to większe szanse niż reszta dywizji(DC już nie zaliczam do LHW) . Reyes zapomniał jeszcze że Oezdemir będzie zajebiście niebezpieczny w ich walce po 2 porażkach musi w końcu coś pokazać i wyczuwam że pokaże

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.