Jimmie Rivera nie zgodził się na walkę z Marlonem Verą, jednakże Amerykanin ma już gotowy plan zapasowy. 27-letni zawodnik na swoim Twitterze postanowił wyzwać na pojedynek byłego mistrza kategorii koguciej, Dominicka Cruza, który jeszcze jakiś czas temu stracił swój tytuł na rzecz młodszego Cody’ego Garbrandta. El Terror stwierdził, iż wysłał na emeryturę już jedną legendę, Urijah Fabera, więc może odesłać również na odpoczynek Dominatora.

Rivera (20-1 MMA) wygrał wszystkie swoje pojedynki w UFC, a jego bilans w organizacji wynosi 4-0. W swojej karierze przegrał on jedną walkę na początku swojej przygody z MMA. Jimmie miał zaplanowaną walkę z Bryanem Caraway’em na UFC Fight Night 103, lecz jego przeciwnik doznał nieznanego urazu. Organizacja postanowiła zorganizować zastępstwo w postaci Marlona Very, jednakże El Terror nie zgodził się na te zastępstwo.

6 KOMENTARZE

 1. Dominick raczej tak szybko nie wróci a szkoda byłoby czekać tak długo na kolejny występ Rivery. Może Dodson albo Wineland?

 2. Może Dodson albo Wineland?

  Może być, tylko co te walki mu dadzą? Imo Rivera zjada ich lekko. Zestawienie z Winelandem to krok w tył…Dodson w sumie też. Jimmie ma na tyle dobrą pozycję, że powinien walczyć z przeciwnikami znajdującymi się wyżej od niego w rankingu.

 3. Może być, tylko co te walki mu dadzą? Imo Rivera zjada ich lekko. Zestawienie z Winelandem to krok w tył…Dodson w sumie też. Jimmie ma na tyle dobrą pozycję, że powinien walczyć z przeciwnikami znajdującymi się wyżej od niego w rankingu.

  Wyżej zawodnicy maja się zaplanowane walki. Bądź opcja walki ze zwycięzcą starcia Sterling Assuncao, na którą i tak musiałby sobie chwile poczekać. Liczmy na to, że Dom będzie chciał szybko zawalczyć i wrócić na zwycięskie tory wtedy jak najbardziej tak!

  Tak na marginesie. UFC nie raz potrafiło zaskoczyć nielogicznymi posunięciami. Ostatni przykład Jacare vs Boetsch :no no:

  Taki Dodson, Wineland czy nawet Almeida to nie jakiś nołnejm Vera

 4. Wyżej zawodnicy maja się zaplanowane walki. Bądź opcja walki ze zwycięzcą starcia Sterling Assuncao, na którą i tak musiałby sobie chwile poczekać. Liczmy na to, że Dom będzie chciał szybko zawalczyć i wrócić na zwycięskie tory wtedy jak najbardziej tak!

  Tak na marginesie. UFC nie raz potrafiło zaskoczyć nielogicznymi posunięciami. Ostatni przykład Jacare vs Boetsch :no no:

  Taki Dodson, Wineland czy nawet Almeida to nie jakiś nołnejm Vera

  Zgoda co do wszystkiego z tym, że na bank Rivera nie dostanie Cruza, a bardziej realnym rozwiązaniem jest TJ (i lepszym niż Dodson/Wineland). UFC zbytnio nie kwapi się żeby dać ts'a TJ'owi, a Rivera może wydać się Łysemu dobrą opcją do ugruntowania pozycji Codyego. Ofc o ile nie zestawią wcześniej Garbrandta z Aldo. Tak czy siak…TJ zostanie wychujany. :mamed: Mark my words.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.