Były mistrz kategorii koguciej zdradził kilka szczegółów dotyczących powrotu do oktagonu. Dominick Cruz ma nadzieję zawalczyć jeszcze przed końcem tego roku, a przed kolejną walką o pas chciałby zmierzyć się z przeciwnikiem z TOP 5 rankingu UFC.

Powinienem niedługo zostać dopuszczony przez lekarzy do powrotu. Chcę znów zawalczyć najszybciej jak to jest możliwe, postaram się zrobić to przed końcem tego roku.

Chciałbym zmierzyć się teraz z kimkolwiek z TOP 5. Po tak długiej przerwie chcę wygrać z kimś z czołowej 5 rankingu i dopiero potem zawalczyć o pas. Tak powinno się stać. Czekam w kolejce. Cody i TJ wiedzą, że jeśli chcą przyciągnąć kibiców przed telewizory, to w wadze koguciej muszą zawalczyć ze mną.

Myślę, że Marlon Moraes jest dobrą opcją. Jest też kilku innych. To po prostu kwestia tego, kiedy zostanę dopuszczony do powrotu i będę gotowy do walki. Postaram się wystąpić w oktagonie przed końcem roku.

Dominick Cruz swój ostatni pojedynek stoczył 30 grudnia 2016 roku podczas UFC 207. Stracił wówczas swój pas UFC w kategorii koguciej na rzecz Cody’ego Garbrandta.

7 KOMENTARZE

  1. Postara się… rozumiem kontuzje, ale zaraz będą dwa lata. Zamiast zachowywać się "z klasą" powinien wyzwać Cody'ego od buraków i fuskiarzy, to może miałby trochę ognia, żeby wrócić szybciej…dwa lata…co najmniej:jjsmile:

  2. Chciałbym bardzo wierzyć, że jeśli wróci to zobaczymy jedną z najlepszych jego wersji. Z czasem jednak ciężko wygrać

  3. Rivera – Dodson jest zaklepane na UFC 228

    No to zostaje Lineker.

    W sumie przed końcem roku jeszcze Assuncao powinien być wolny.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.