Dominick Cruz nie ma ochoty na pojedynek z Raphaelem Assuncao. Brazylijczyk po wygranej z Aljamainem Sterlingiem wyzwał do walki byłego mistrza kategorii koguciej, jednakże ten szybko odrzucił ofertę Assuncao.

Czy z nim zawalczę? Dla mnie to bezsensowne pytanie. Mierzę się tylko z najlepszymi na świecie. Jestem gotowy na pojedynek o pas mistrzowski. Ja stoję tylko w tej kolejce, po to tutaj jestem – aby walczyć ze ścisłą czołówką. Moja następna walka będzie z gościem, który myśli, że jest mistrzem. To nie jest Assuncao więc nie będę z nim walczył. Kiedy wrócę do oktagonu, zawalczę o tytuł, to by było na tyle.

Warto dodać, że innym zawodnikiem, który chciałby pojedynku z Dominickiem jest Jimmie Rivera, jednakże Dominator nawet nie odnosi się do słów młodszego Amerykanina. Jak widać, chce on walki z wygranym pojedynku Cody’ego Garbrandta oraz TJ Dillashawa.

16 KOMENTARZE

 1. Należy mu się jak psu pluszak, jaram się zdeterminowanym Cruzem niczym grill Rondy

  Nie należy mu się w ogóle natychmiastowa walka o pas. Dillashaw pokonał dwóch czołowych zawodników żeby dostać szansę walki o pas po przegranej (i gdyby nie wygrana Cody'ego to pewnie by i tak nie dostał), a ten czeka obrażony jak Woodley. Niech walczy z Riverą albo Assuncao, co stoi na przeszkodzie?

 2. Nie należy mu się w ogóle natychmiastowa walka o pas.

  W gruncie rzeczy to był najdłużej panujący mistrz, jedną nogą z "poprzedniej epoki", jak dla mnie ten rewanż mu się nalezy, niech Rivera walczy z Assuncao.

 3. W gruncie rzeczy to był najdłużej panujący mistrz, jedną nogą z "poprzedniej epoki", jak dla mnie ten rewanż mu się nalezy, niech Rivera walczy z Assuncao.

  Miał 2 obrony tytułu potem walczył 1 raz przez 4 lata i gdy wygrał walkę z Dillashawem (bardzo bliską – głosy dziennikarzy były podzielone 50/50) dostał dziadka Fabera na obronę i został zdominowany przez Garbrandta.

  TJ zrobił jeden z największych upsetów w historii i bronił tytułu 2 razy. Po bliskiej walce szybko się odbudował pewnie wygrywając 2 razy z numerem #2 dywizji.

  Jak Cruz jest też takim świetnym Dominatorem to powinien wciągnąć nosem Brazola i Rivere.

 4. Szacunek mu się należy ale jak dla mnie powinien dostać albo Brazola albo Amerykańca, póżniej zawalczyć z przegranym TJ/Garbrandt i wtedy o pas, jeśli wygra oczywiście.

 5. Dana na to nie pojdzie. Chociaz 1 walke musi stoczyc. Jak jest Dominatorem to powinny to byc latwe pieniadze obojetnie z kim zawalczy. Jest przynajmniej 4 gosci z ktorymi bym go widzial- Rivera, Assuncao, Lineker i Dodson. Domino nie pierdol tylko bierz jakas walke…

 6. Ja już po walce mówiłem że powinno być TJ vs Cody i Domino vs Jimmie. A Assuncao coś jeszcze wygra bo dla mnie dalej nie jest godny walki o TS'a.

 7. Dana na to nie pojdzie. Chociaz 1 walke musi stoczyc. Jak jest Dominatorem to powinny to byc latwe pieniadze obojetnie z kim zawalczy. Jest przynajmniej 4 gosci z ktorymi bym go widzial- Rivera, Assuncao, Lineker i Dodson. Domino nie pierdol tylko bierz jakas walke…

   nie no Linekera by obskoczyl dosc latwo wg mnie

 8. czy on jest jakiś przygłupi ? 🙂 przed chwilą dopiero co przegrał …

  Nie pierwszy i nie ostatni raz doszłoby do takuej sytuacji.

 9. Przez Cruzem w kolejce jest Rivera, więc nie rozumiem, dlaczego Cruz nie chce z nim walczyć. Domyślam się, że jest świadomy, że Jimmie by go poskładał w trzyrundówce.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.