Cody Garbrandt świetnym występem na UFC 207 zaskoczył wielu fanów MMA, pokonując na punkty Dominicka Cruza. Młody zawodnik kilkukrotnie posłał na deski byłego mistrza kategorii koguciej, co nie udało się żadnemu zawodnikowi w historii. No Love stwierdził nawet, że złamał Cruza, który może nigdy nie wrócić do poprzedniej formy.

Byłem bardzo zaskoczony, Dominick gadał bardzo dużo przed naszą walką, ale nie był kompletnie zrealizować swojego planu w oktagonie więc czekałem aż zestawią nasz rewanż. Chciałem dać mu szansę, bo szanuję go jako byłego dominatora tej dywizji. Jeśli gadałbym tyle głupot, a potem dzieciak by mnie zbił to chciałbym się mu zrewanżować, bo mam serce wojownika. Cruz tego nie ma. Myślę, że go złamałem, dlatego nie chce jeszcze raz ze mną walczyć. On nigdy nie będzie już taki sam.

Cody wypowiedział się także na temat swojej walki z TJ Dillashawem, którego określił jako zwyczajną wersję Dominicka. W tym momencie razem z Killashawem Garbrandt nagrywa 25 edycję programu TUF.

 

2 KOMENTARZE

  1. Ja tam uważam dalej, że Cruz walki z Dillashaw'em nie wygrał, no ale chuj tam, co było to było.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.