Dillon Danis, który jeszcze niedawno związany był z Bellator MMA, a w ostatni weekend zawalczył z Loganem Paulem w ringu bokserskim, twierdzi, że teraz podpisze kontrakt z UFC. Niepokonany zawodnik MMA nie bił się w klatce od 2019 roku.

Danis głównie znany jest fanom MMA z tego, że pomagał przed walką z Nate’em Diazem byłemu podwójnemu mistrzowi UFC, Conorowi McGregorowi. Grappler w ostatni weekend wystąpił w ringu bokserskim, gdzie po słabym występie przegrał przez dyskwalifikację z Loganem Paulem. Teraz na swoim profilu na X, Danis wytłumaczył się z tego występu i zapowiedział, że chce podpisać kontrakt z UFC.

UFC następne.

Logan, co udowodniłeś? Nawet mnie nie pogilgotałeś. Wycofałeś się z walki z MMA, wszyscy wiedzieli, że nie jestem bokserem, ale nie jestem jak inni i podjąłem wyzwanie dostosowując się do wagi, sterydów, rund, zasad, sędziów… Lista jest dłuższa. Wygrałem wojnę.

Danis (2-0 MMA) ostatni raz walczył w klatce MMA w czerwcu 2019 roku. Pierwsze walki w MMA wygrał przez poddania. W swojej grapplerskiej karierze mierzył się z m.in. Gordonem Ryanem czy Jakiem Shieldsem. Zawodnik przed walką z Loganem Paulem zdobył ogromne zasięgi w mediach społecznościowych i teraz jak widać, chce dołączyć do największej organizacji MMA na świecie. Danis jest przekonany, że teraz zawalczy właśnie w mieszanych sztukach walki z Loganem Paulem, z którym tak właśnie umawiał się przed starciem w boksie. Nie wiadomo jednak czy YouTuber uhonoruje umowę.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

No replies yet

...wczytuję komentarze...

MMARocks.pl

Cohones4Life

2,874 komentarzy 2,869 polubień

Dillon Danis, który jeszcze niedawno związany był z Bellator MMA, a w ostatni weekend zawalczył z Loganem Paulem w ringu bokserskim, twierdzi, że teraz podpisze kontrakt z UFC. Niepokonany zawodnik MMA nie bił się w klatce od 2019 roku. Danis głównie znany jest fanom MMA z tego, że pomagał przed walką z Nate’em Diazem byłemu […]

Odpowiedz polub

click to expand...