Kilka dni temu pisaliśmy o debiucie Dillona Danisa w MMA. Podczas rozmowy z Arielem Helwanim, sparingpartner Conora McGregora wyznał jak się czuje przed swoją pierwszą walką w tej formule.

Ludzie myślą, że wyjdę do klatki nieprzygotowany. Mówią, że traktuję to wszystko jako żart. Ja wiem, że MMA jest bezlitosnym sportem i naprawdę można tutaj ucierpieć. Całe twoje życie może ulec zmianie, jeśli walka potoczy się nie po twojej myśli. Czuję się nieszanowany, ponieważ inni uważają, że podchodzę do tego tematu zbyt lekko, że będę trenował tylko parter lub coś w tym stylu. Doceniam ten sport i przygotowuję się do walki jakby było to starcie o tytuł mistrza świata. Każdy pojedynek powinien być traktowany w ten sposób. Czuję po prostu brak szacunku z powodu ludzi, którzy myślą, że nie biorę swojego debiutu na poważnie.

Dillon Danis zawalczy z Kylem Walkerem na gali Bellator 198, która odbędzie się 28 kwietnia w Chicago. Walką wieczoru jest jeden z pojedynków turnieju kategorii ciężkiej organizacji, Frank Mir vs Fedor Emelianenko.

1 KOMENTARZ

  1. Już myślałem, że nieszanowany przez cohones bo przeinaczamy nazwisko Dildo Bagginsa.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.