Organizacja UFC spełniła życzenie młodego Mickeya Galla. Zawodnik po ostatniej wygranej wyzwał na pojedynek weterana klatki MMA, Diego Sancheza. Zestawienie ogłoszone zostało na UFC 235 w marcu.

Gall (5-1 MMA) tylko raz przegrał w oktagonie UFC, kiedy to na UFC 217 pokonał go Randy Brown. 5 swoich wygranych w karierze 26-latek zdobywał przez poddania za pleców.

Sanchez (28-11 MMA) to zdecydowanie bardziej doświadczony zawodnik. W swoim ostatnim pojedynku The Nightmare pokonał Craiga White’a przez jednogłośną decyzję sędziowską. Przed tym starciem przegrał on 2 walki z rzędu.

UFC 235 odbędzie się 2 marca w Las Vegas.

12 KOMENTARZE

  1. Najpierw się obruszyłem, nosz kurfa biedny Diego "Trampolina" Sanchez, ale po chwili sobie pomyślałem, że Diego może na lajcie ogarnąć tego małolata. W czasach, gdy Nightmare dochodził do mistrzowskiej walki z Pennem, był moim ulubionym zawodnikiem:heart:

    Oby wpierdolił Mikusiowi tak mocno, jak obskoczył wtedy od BJ-a:bleed:

  2. Już prospekt Held miał rozbić starego rozbitego Diego,

    tylko zaraz, zaraz akurat każdy jebie ostatnio Diego oprócz Helda.:razz:jelen:

    Gall ogarnie bez problemu

  3. Diego jeszcze " coś " potrafi , jeżeli nie zbiera na głowe , ostatnia walka pokazała to co Diego potrafi najbardziej i to był zajebisty występ , jeśli wyjdzie w takiej samej dyspozycji to ogarnie Galla

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.