Kolejne ciekawe zestawienie zostało dodane do mniejszej gali UFC Fight Night w Norfolk. Dojdzie tam bowiem do walki dwóch weteranów UFC, Matta Browna z Diego Sanchezem. Pojedynek odbędzie się w kategorii półśredniej.

Brown (20-16 MMA) w ostatniej walce przegrał przez nokaut z Donaldem Cerrone. The Immortal nie ma ostatnio najlepszej formy – ostatnie zwycięstwo odniósł na UFC 189, kiedy to poddał Tima Meansa.

Sanchez (27-10 MMA) wróci do kategorii półśredniej po występach w dywizji do 70 kilogramów. W ostatnich 4 walkach jego bilans wynosi 2-2.

UFC Fight Night 120 odbędzie się 11 listopada w Norfolk. Zawalczą tam też Anthony Pettis i Dustin Poirier.

17 KOMENTARZE

 1. Nie mam pojęcia w jaki sposób Diego mógłby to wygrać. Chyba jedyną szansą jest dotrwanie do decyzji, a sędziować musieliby niewidomi.

 2. Nie mam pojęcia w jaki sposób Diego mógłby to wygrać. Chyba jedyną szansą jest dotrwanie do decyzji, a sędziować musieliby niewidomi.

  Już ze 2 razy tak zrobił

 3. Nie mam pojęcia w jaki sposób Diego mógłby to wygrać. Chyba jedyną szansą jest dotrwanie do decyzji, a sędziować musieliby niewidomi.

  Kop na wątrobe.

 4. Walka powinna mieć podtytuł "brain damage". Diego wiadomo zombiak powinni mu już zabronić ale Matt w wywiadach mówił, że też ma jakieś kurewskie problemy z głową. Sam nie wiem po co on walczy ale takiego Diego to i w 1 rundzie powinien ogarnąć.

  “I had to sit in my room for 10 days with no lights, no loud noises, no TV, no reading,” Brown said. “Like, literally stare at the wall and do nothing for 10 days, like jail.”

  “Now that I’ve been through that, I want to be extra careful,” he said.

 5. Nie mam pojęcia w jaki sposób Diego mógłby to wygrać. Chyba jedyną szansą jest dotrwanie do decyzji, a sędziować musieliby niewidomi.

  cepy, cepy, cepy i luj ogłuszacz

 6. Walka ma potencjał na dobre, jednorundowe mordobicie. Będzie bójka jak pod remizą, ciężki nokaut – będę zadowolony.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.