Diego Sanchez zbliża się do końca swojej kariery w MMA i ma wymarzone walki, które chciałby stoczyć przed zakończeniem swojej przygody z walkami w klatce. Zawodnik, którzy na UFC 253 zmierzy się z młodszym Jakiem Matthewsem, w wywiadzie przed galą stwierdził, że chciałby w ostatniej walce w karierze zmierzyć się z największą gwiazdą MMA, Conorem McGregorem.

Nick Diaz wraca do walk, są też inni zawodnicy jak Nate Diaz. Jest wiele dużych walk, które spodobałyby się fanom. Gdybym miał mówić o swoich marzeniach to w czwartej walce mierzyłbym się z Conorem McGregorem. Wyobrażam sobie jak dominuję w trzech kolejnych walkach i kończę swoją karierę pojedynkiem z Conorem McGregorem. To moje marzenie, to moja wizja. Buduję swoją spuściznę, a on będzie robił to co będzie chciał. Ja będę czekał i jeśli on będzie chciał ze mną walczyć to zrobimy to na koniec mojej przygody.

Sanchez (30-12 MMA) to zwycięzca pierwszej edycji programu TUF. Zawodnik w swojej karierze występował w dywizjach piórkowej, lekkiej i teraz półśredniej. W ostatnim pojedynku wygrał przez dyskwalifikację swojego rywala, Michela Pereiry. W ostatnich 4 walkach jego bilans wynosi 3-1. Jeśli chodzi o McGregora, ten nie wiadomo kiedy i czy w ogóle wróci do oktagonu UFC. Dana White przyznaje, że szykuje coś dla Irlandczyka na początek przyszłego roku, lecz nie wiadomo czego dotyczy ta informacja. Były podwójny mistrz pozostaje w dobrej formie fizycznej, o czym dał znać w swoich mediach społecznościowych:

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.