Zdecydowanie nie ma szczęścia do mistrzowskich walk niedawna pretendentka do tytułu wagi muszej KSW. Diana Belbita przegrała w Niemczech na gali Superior FC 18, gdzie o pas zmierzyła się Iony Razafiarison. „Wojownicza księżniczka” poddała się po gilotynie.

Belbita (MMA 9-3) w maju, na Stadionie Narodowym w Warszawie, zmierzyła się z Ariane Lipski o pas KSW. Przegrała wtedy przez poddanie w końcówce pierwszej rundy. Potem wygrała walkę większościowa decyzja na gali RXF. To była jej trzecia walka w 2017 roku.

7 KOMENTARZE

  1. Szkoda, bo to prawdopodobnie oddaliło jej powrót do KSW.

    Serio myślisz że Kawul i Lewandowski zwracają na to uwagę ? KSW to szoł, gdzie nikogo nie  obchodzą sukcesy zawodników w innych organizacjach.

  2. Serio myślisz że Kawul i Lewandowski zwracają na to uwagę ? KSW to szoł, gdzie nikogo nie  obchodzą sukcesy zawodników w innych organizacjach.

    Serio myślę.

  3. Serio myślisz że Kawul i Lewandowski zwracają na to uwagę ? KSW to szoł, gdzie nikogo nie  obchodzą sukcesy zawodników w innych organizacjach.

     To juz sie zmienilo, teraz porazki i zwyciestwa poza KSW maja znaczenie. Oczywiscie tylko wowczas gdy tak jest im wygodnie 😉

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.