Daniel Cormier Derrick Lewis

Nie było niespodzianki w walce wieczoru gali UFC 230Daniel Cormier (22-1) obronił mistrzowskie trofeum i poddał Derricka Lewisa (21-6) w drugiej rundzie mistrzowskiego pojedynku!

Pretendent otworzył pojedynek niskim kopnięciem. Po chwili ponowił akcję i tym razem odpowiedział tym samym aktualny mistrz. Chwilę potem Cormier błyskawicznie zagonił rywala pod siatkę i za jedną nogę zaprosił do parteru. Popularny DC, będąc w lepszej pozycji, konsekwentnie umieszczał łokcie i młotki na twarzy pretendenta. Czarna Bestia oddał plecy, a następnie przy pomocy siatki udało mu się wstać – jednak nie na długo, bo Cormier ponownie cisnął nim o matę. DC ponownie rozpuścił pięści, a bezradny Lewis tak jak poprzednio oddał plecy. Szamotanina przeniosła się pod siatkę i przed syreną kończącą rundę podwójny mistrz zdołał wcisnąć jeszcze kilka krótkich ciosów na twarz Lewisa.

Lewis postraszył swoimi pięściami na początku drugiej odsłony. Zaraz potem zaatakował kopnięciem, kończąc to wszystko kolejną – na szczęście dla DC – przestrzeloną kombinacją. Cormier w tempo uniknął kolejnych ciosów pretendenta i poszedł po obalenie. Czarna Bestia ponownie oddaje plecy, tym razem wpadając w ciasne duszenie zza pleców, które zmuszony był odklepać!

Teraz Daniela Cormiera czeka pojedynek z Brockiem Lesnarem!

1 KOMENTARZ

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.