Podczas środowego programu Rundki przed galą HIGH League 3, Denis Załęcki został zapytany o to, czy wygrałby z Mariuszem Pudzianowskim i Normanem Parke’iem. „Bad Boy” nie pozostawił złudzeń, że czułby się faworytem zarówno w jednej, jak i drugiej walce.

25-latek zaczął od przypomnienia sytuacji, podczas której pojawiały się informacje o tym, jakoby miał on wyzwać do starcia „Pudziana”. Jak mówi Załęcki, jego słowa zostały przekręcone.

„Ja nie wyzywam na walki. W ogóle nigdy nikogo nie wyzywałem na walkę. Zostałem zapytany przez redakcję, która poprzekręcała później. Zapytali mnie o Pudziana, czy zawalczyłbym z Pudzianem. Powiedziałem, że tak. Jeśli byłaby taka możliwość to pewnie. Czy bym wygrał, czy bym przegrał? Myślę, że bym wygrał. Tak to było odpowiedziane.”

Denis Załęcki opowiedział również o spotkanie w hotelu, gdzie doszło do wymiany zdań między nim a Normanem Parke’iem. Jak zdradził zawodnik z Torunia, „Stormin” przyznał wtedy, że Załęcki jest dla niego za silny.

„Wygrałem swoją walkę, on wygrał swoją. Spotkaliśmy się w hotelu po naszych walkach zwycięskich. On powiedział mi, że za silny jestem dla niego, że nie. Na tamten moment. Teraz pewnie by chciał.”

Po chwili ponownie „Bad Boy” został zapytany o starcie z Mariuszem Pudzianowskim.

„Jest to ciężka waga. W obydwie strony mogłoby to pójść. Wiadomo, zawsze stawiałbym na siebie. Jak miałbym z nim walczyć to po nowym roku na pewno. Wydaje mi się, że bym wygrał.”

Powyższe słowa skomentował po chwili „Don Diego”, z którym Załęcki stoczy kolejny pojedynek. Kubiszyn odpowiedział jednak, że Mariusz Pudzianowski byłby dla 25-latka zbyt trudnym wyzwaniem.

„Szczerze. Myślę, że Pudzian dla Denisa jest barierą nie do przejścia.”

Już 4 czerwca na gali HIGH League 3 dojdzie do pojedynku pomiędzy Denisem Załęckim a Mateuszem Kubiszynem. Starcie odbędzie się na zasadach MMA.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

6 komentarzy (poniżej pierwsze 30)

...wczytuję komentarze...

majkelo89

UFC
Middleweight

11,963 komentarzy 42,811 polubień

Dalej ten jebany osioł dostaje atencję?

Odpowiedz polub

ZELAZNAREKA

UFC
Flyweight

7,719 komentarzy 2,816 polubień

Z chęcią to sprawdzę. :cool:

Odpowiedz polub

ermine

Brutaal
Welterweight

544 komentarzy 1,296 polubień

Maniek to robi tego placka nawet z otwartymi oczami

Odpowiedz 2 polubień

Średniej wielkości znawca

BAMMA
Heavyweight

1,021 komentarzy 2,206 polubień

Ciekawe, czy Denis powiedział: "Jest to ciężka waga. W obydwie strony mogłoby to pójść" głosem Pudziana.

Odpowiedz 1 Like

m
miszaa

Brutaal
Lightweight

506 komentarzy 485 polubień

Bełt goi atencjusz, co szuka tylko walk z lżejszymi mocno od siebie albo jakimis mocnymi frikami. Jak sie go troche posłucha, to widać ze coś z dekle ma nie tak.

Odpowiedz polub

roki900

Brutaal
Super Heavyweight

683 komentarzy 1,280 polubień

Jakiś dziennikarz z MMAROCKS podczas wywiadu z Denisem może zapytać czy wygrałby z zelaznareka?

Odpowiedz 1 Like