Mistrz ONE Championship i były mistrz UFC, Demetrious Johnson, uważa, że to Mike Perry był najlepszym zawodnikiem w sportach walki w 2023 roku. Platinum walczył na gołe pięści dla organizacji BKFC.

Mike Perry to były zawodnik UFC, który po rozstaniu z amerykańskim hegemonem związał się kontraktem z m.in. organizacją BKFC. Platinum bił się na gołe pięści w 2023 roku z byłymi mistrzami UFC, Lukiem Rockholdem i Eddiem Alvarezem, których obu pokonał. Na temat Perry’ego wypowiedział się na swoim kanale na YouTube były mistrz UFC, Demetrious Johnson.

Mike Perry jest dla mnie zawodnikiem 2023 roku. Dlaczego? Mike Perry wygrał przed czasem z dwoma byłymi mistrzami świata. Mike Perry poszedł swoją drogą, przeciwko wszystkim. Co mam na myśli? Ten dżentelmen odnosił sukcesy w MMA, miał duże wygrane. Kilka lat później, jest Królem Przemocy, pokonał dwóch moich dobrych przyjaciół, Luke’a Rockholda i Eddiego Alvareza. Ci goście są mocni. Mike został prawdziwym zawodnikiem walk na gołe pięści i dlatego jest moim najlepszym zawodnikiem poprzedniego roku.

Skończyć rywala, że ten nie ma już opcji walczyć, to jedno. Inna sprawa to sprawić, że ktoś nie chce dalej się bić. Nie widzisz tego w innych sportach walki. On tego dokonał w walkach z Rockholdem i Alvarezem.

32-letni Perry (4-0 BKFC) jest wciąż niepokonany w ringu BKFC. Tak jak wspomniał DJ, ma na swoim koncie wygrane z m.in. Rockholdem, Alvarezem czy też Michaelem Page’em. W przeszłości występował on w oktagonie największej organizacji MMA na świecie, w którym mierzył się z m.in. Vicente Luque, Alexem Oliveirą czy Geoffem Nealem. 11 z 14 wygranych w karierze w MMA zdobywał przez KO/TKO. Od lutego 2022 roku, występuje tylko w walkach na gołe pięści. Platinum zamierza kontynuować karierę w walkach na gołe pięści i nie wspomina o powrocie do MMA.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

No replies yet

...wczytuję komentarze...

Avatar of MMARocks.pl
MMARocks.pl

Cohones4Life

2,976 komentarzy 3,040 polubień

Mistrz ONE Championship i były mistrz UFC, Demetrious Johnson, uważa, że to Mike Perry był najlepszym zawodnikiem w sportach walki w 2023 roku. Platinum walczył na gołe pięści dla organizacji BKFC. Mike Perry to były zawodnik UFC, który po rozstaniu z amerykańskim hegemonem związał się kontraktem z m.in. organizacją BKFC. Platinum bił się na gołe pięści w 2023 roku […]

Odpowiedz polub

click to expand...