Foto Tracy Lee / Combat LifeStyle.com

Jak podało wczoraj MMAWeekly.com rewanżowy pojedynek pomiędzy Demetriousem Johnsonem (MMA 14-2-1, UFC/WEC 4-2-1, 2 w rankingu MMARocks) i Ianem McCallem (MMA 11-2-1, UFC/WEC 1-2-1, 3 w rankingu MMARocks) odbędzie się najprawdopodobniej 1 czerwca na gali TUF Live Finale w Las Vegas. Starcie wyłoni rywala rywala dla Joe Benavideza w pierwszej walce mistrzowskiej w wadze muszej UFC.

Pierwszy pojedynek obu zawodników na UFC on FX w australijskim Sydney zakończył się kontrowersyjnym remisem. Początkowo zwycięzcą ogłoszono Johnsona, jednak już po gali okazało się, że sędziowie wypunktowali remis. W tym momencie było już za późno na rozegranie regulaminowej dogrywki i konieczne było zarządzenie rewanżu.

UPDATE: UFC ogłosiło, że pojedynek odbędzie się 8 czerwca na gali UFC on FX 3.

14 KOMENTARZE

 1. Mam nadzieję, że tym razem McCall wyraźniej zaznaczy swoją przewagę nad Johnsonem, a w finale zmiażdży Benavideza :}

 2. To była super walka, fajnie się ogląda zawodników, ltórzy mają dużo szacunku do siebie. Nie mogę się doczekac rewanzu!

 3. Josepha Benavideza :p

  Mam nadzieję, że Uncle Creepy tym razem bez żadnych przeszkód pokona Johnsona. Jednak w starciu z Benavidezem nie daję mu zbyt dużych szans.

 4. Liczę na zwycięstwo McCall’a, ale jego ewentualna wygrana z Benavidezem jest mało prawdododobna. Joseph świetnie czuje dystans w stójce, jest również szybki oraz ma dobrą bazę zapaśniczą. Pokonał w karierze lepszych zawodników, niż Ian i nie raz udowodnił swoją klasę. Żadne „zmiażdżenie” nie wchodzi w grę.

 5. Dlatego tylko "mam nadzieję", niczego nie oczekuję. Trudno sobie wyobrazić McCalla "miażdżącego" Benavideza :]

 6. to w ogóle nie powinno mieć miejsca. uncle creepy wygrał wyraznie 2 rundy

 7. Ian McCall wygrał pierwszą walkę, ale na Benavideza nie ma bata. Mogę na niego postawić wszystkie pieniądze. Joseph Benavidez pierwszym mistrzem w wadze muszejj UFC !!!

 8. WARRR MaCall pierwszą walkę wygrał więc rewanż musi wygrać przed czasem.

 9. wygrał pierwszą walkę ale mógł oszczędzić całego zamieszania dusząc Johnsona.. zamiast tego wolał się trochę popopisywać, aczkolwiek podobało mi się to 😀 Oby wygrał rewanż, a potem pas

 10. bedzie dobra walka!! pierwsza byla super, przekonuje sie powoli do tych kurczakowych wag Laughing

 11. Kurcze, oglądałem walke wczoraj, i nie wiedziałem ze zmienili na remis, w takim razie ok, da się to przełknąć, tak czy inaczej McCall jest już moim ulubieńcem mimo ze to pierwsza walka jaką widziałem w jego wykonaniu

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.