Demetrious Johnson może nie otrzymać żadnych pieniędzy za UFC 215.

Przypomnijmy, z krótkim wyprzedzeniem z walki z Johnsonem wycofał się jego rywal, Ray Borg. UFC kazało Mighty Mouse’owi ciąć wagę oraz anulowało jego występ na kanadyjskiej gali. Teraz aktualny mistrz kategorii muszej nie wie czy otrzyma zapłatę.

Zazwyczaj szybko planują jeszcze raz tą samą walkę więc wtedy sportowcy nie dostają wypłaty za starcie, które się nie odbyło. Mam nadzieję, że zorganizują nasz pojedynek już 7 października, wtedy będę mógł otrzymać mój czek. Jeśli pytasz o moje zdanie to w tym momencie moja czarna dupa powinna udać się do banku, aby wybrać pieniądze za UFC 215, a następnie zabrałbym swoje dzieci do szkoły. Niestety tak to nie wygląda.

Nie zrozumcie mnie źle… Kiedy usłyszałem, że mam przestać ciąć wagę to pierwsze o co spytałem to: jak kur*a w takim razie zarobię te pieniądze? Nie jest tak, że muszę zrobić limit kategorii wagowej, aby otrzymać zapłatę? Przecież trenowałem 8 tygodni do tej walki.

Nie otrzymałem jeszcze zapłaty więc cały czas nad tym pracujemy. Powiedzieli mi, że muszę walczyć i zrobić wagę 7 października. Przyjdę tam walczyć i wtedy dostanę swoją wypłatę.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.