demetrious_johnson

Mistrz kategorii muszej, Demetrious Johnson, z powodu kontuzji zmuszony jest wycofać się z pojedynku z Wilsonem Reisem na UFC 201. Na ten moment nie wiadomo w jaki sposób doszło do kontuzji „Mighty Mouse”. Jako pierwsi informacje podali dziennikarze Globo, została ona potwierdzona przez FOX Sports.

UFC oficjalnie nie określiło daty, na którą przełożony zostanie pojedynek. Ze względu na brak informacji dotyczącej kontuzji zawodnika nie można również określić ile czasu zajmie mu powrót do zdrowia.

5 KOMENTARZE

  1. Nie jest na tyle rozpoznawalnym mistrzem by twierdzić, że to jakaś strata XD

  2. Ja żałuje bo gość jest świetny w czymś co sie chyba nazywa MMA. Jedyne czego nie żałuje to jego przeciwnika bo moze w tym czasie wyjdzie ktos ciutke bardziej pasujący na pretendenta a jak nie to… walka z Cruzem byłaby kozak 🙂

  3. Powinniście się wstydzić szydząc tak z Demetriousa Johnsona. Trochę szacunku… Na cohones coraz mniej osób pamięta co to znaczy.

  4. Mega szkoda mi Johnsona , gość jest fenomenalny ale w klatce wygląda to jak walka nasterydowanych karłów i nie dziwie się że nikt nie chce tego oglądać bo nie wygląda to atrakcyjnie

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.