Prezydent organizacji wysłuchał prośby aktualnego mistrza kategorii muszej, Demetriousa Johnsona. Dana White w wywiadzie po UFC on FOX 24 z Megan Olivi wyznał, że załatwi Mighty Mouse’owi pasy za jego przeszłe obrony tytułu. White krótko opisał także cały proces rozdawania pasów mistrzowskich w UFC.

Załatwię mu jego pasy mistrzowskie. Na pewno ten nowy zabierze ze sobą więc jeszcze kilka będzie mu brakowało. Musicie wiedzieć, że tak to nie działa. Ludzie nie wygrywają pasa za każdym razem. Bronisz swój tytuł – zachowujesz pas. Jeśli na każdą obronę rozdawalibyśmy pasy to wydalibyśmy naprawdę sporą ilość kasy.

Jego 8 tytułów będzie dużo kosztować. Szczerze mówiąc, nie mamy nawet teraz wyprodukowanych 8 pasów. Zamawiamy je co galę. To będzie trochę ciężkie do zrealizowania, ale zrobimy to dla niego.

Demetrious Johnson poddaniem na UFC on FOX 24 Wilsona Reisa wyrównał rekord należący do Andersona Silvy – Brazylijczyk 10 razy obronił swój tytuł kategorii średniej UFC.

 

2 KOMENTARZE

  1. Ale UFC musi dawac nowy pas za kazda obrone bo jesli wygrasz pas UFC to chyba powinienes miec prawo go zatrzymac to pamiatka na cale zycie a przeciez pretendent jak zdobedzie pas to co odbiora mistrzowi pas i beda sie tak dzielic wszyscy tym samym pasem a jak ktos by go zgubil albo by mu zajebali z hotelu to co wtedy nowy mistrz nie dostanie pasa wgl? Widze ze Dana oszczedzal na DJ'u dobrze ze sie odezal.

  2. Bisping na jakiejs konfie po walce mowil, ze na ebayu takie pasy schodza po dwadziescia baksow czy tam funtow.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.