Wygląda na to, że Dawid Ozdoba jest zainteresowany rewanżową walką z „Hardkorowym Koksem”.

Minęły już ponad cztery lata od potyczki Ozdoby z Robertem Burneiką, która miała miejsce na gali MMA Attack 3. Starcie, zakończone dyskwalifikacją Dawida, wywołało ogromne kontrowersje. Niektórzy do dziś wspominają tę walkę, a temat wraca, gdyż „Koksu” ponownie wkracza do MMA na gali KSW Colosseum.

Burneika już niedługo zmierzy się z Pawłem „Popkiem” Mikołajuwem, ale w jednym z ostatnich wywiadów stwierdził, że jest otwarty na pojedynek z Mariuszem Pudzianowskim. Na te słowa w prześmiewczy sposób zareagował właśnie Ozdoba. Poniżej pełna treść jego wpisu, opublikowanego na Facebooku (pisownia oryginalna):

Czas to powiedziec… Koksowi ostatnio sie udało bo dalem ciała i się z nim bawiłem… sedzia uratował mu dupe. Lubie Koksa ale mam dosc gadki ze uciekalem. Ucieka sie tylem !!! Mam wage 77 zaledwie a jestem pewny ze dzis bym to zakonczyl w 1 rundzie . Gadac to moze sobie bzdury o Najmanie a nie o mnie. Popek go przeciez rozszarpie . A to ze chce walczyc z Mariusz Zbigniew Pudzianowski Koksu to rozbawilo mnie do łez. Przeciez to by byla egzekucja !!! Pozdro #bekazhejta !!!!

Dawid dołączył także kilka krótkich filmików. Na jednym z nich stwierdził, że dziś „naje***by” Burneikę w pierwszej rundzie.

Gala KSW Colossem, na której „Hardkorowy Koksu” zmierzy się z „Popkiem” odbędzie się 27 maja na PGE Stadionie Narodowym.

2 KOMENTARZE

  1. Dawidku pierdolnij sobie walczyka,poloneza,krakowiaka itp.Nie niszcz piękna tego sportu.

  2. Dawidku jebn..ij sobie walczyka,poloneza,krakowiaka itp.Nie niszcz piękna tego sportu.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.