Dawid Gralka (MMA 5-1) pierwszy raz w tym roku wejdzie do klatki. Już w sobotę, na gali Octagon FC w Göttingen stoczy walkę z Eugenem Dellem. Walka odbędzie się w limicie kategorii lekkiej. Udało nam się dowiedzieć od Dawida, że limit wagowy jest wynikiem tego, że ceremonia ważenia odbywa się w ten sam dzień co walka.

Ważenie jest po prostu zrobione w ten sam co walka, więc ani ja ani mój przeciwnik za dużo nie zbijamy. Jakby było dzień wcześniej, to walczyłbym w limicie 61 kg.

Eine neue PRO MMA Kampfpaarung für Euch & weiteres Upgrade für unsere fightcard: Eugen Dell, erst 19 Jahre jung und…

Publiée par Octagon FC sur Dimanche 28 mai 2017

Reprezentant łódzkiego Shark Top Team ma obecnie passę trzech zwycięstw z rzędu. Ostatni raz w klatce pokazał się w grudniu 2017 roku, gdzie szybko poddał skrętówką Jakuba Wikłacza.

Dell (MMA 3-3) ostatnią walkę przegrał przez TKO w trzeciej rundzie w kwietniu tego roku. Wcześniej miał passę trzech zwycięstw z rzędu. Eugen ma dopiero 19 lat i karierę zawodową rozpoczął dopiero w 2016 roku.

3 KOMENTARZE

  1. Dwie kategorie różnicy, nieźle. Od Dawida akurat czekam na jakieś konkretne info, bo coś tam się przewijało w kontekście UFC.

  2. Dwie kategorie różnicy, nieźle. Od Dawida akurat czekam na jakieś konkretne info, bo coś tam się przewijało w kontekście UFC.

    Serio czekam na info ze Gralka w UFC? Po co?

  3. Serio czekam na info ze Gralka w UFC? Po co?

    Może nie do końca odpowiednio się wyraziłem. Czekam na jakieś konkrety, bo to solidny zawodnik. Były pogłoski o UFC, więc czemu nie? Choć w sumie jak na moje, lepiej by się sprawdził w KSW.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.