fot. Paweł Najmowicz / PLMMA
fot. Paweł Najmowicz / PLMMA

Niestety Dawid Drobina z powodu problemów ze zdrowiem był zmuszony do wycofania się z walki z Pawłem Kiełkiem na gali FEN 12:

Niestety moja walka na FEN 12 nie dojdzie do skutku.. Wczoraj obudziłem się z gorączką (ponad 38) Od razu udałem się do lekarza, który zdiagnozował wirusową infekcje górnych dróg oddechowych, co wyklucza mnie z treningów do końca tygodnia, a końcówka przygotowań jest zawsze bardzo ważna.. Do zbicia zostało mi dużo kg, a przy takim osłabieniu organizmu jest to niemal niemożliwe, a już na pewno bardzo niezdrowe i nierozsądne.

Dlatego postanowiłem sam, że wycofuję się z tej walki, bo na tym jednym pojedynku świat i moja kariera sportowa się nie kończy. Poświeciłem naprawdę wiele do tych przygotowań, które trwały 2 msc.. więc na pewno teraz nie spocznę na laurach i od poniedziałku mam nadzieję wracam na mate. Chciałbym szybko stoczyć walkę, najlepiej za 3-4 tygodnie, więc czekam na oferty i obiecuję, że pokaże na co mnie naprawdę stać, bo formę zbudowałem okrutną. Wierzę, że FEN znajdzie zastępstwo za mnie i Paweł stoczy walkę na tej gali, bo domyślam się, że też wiele poświęcił i ciężko trenował.. ale tak widocznie musiało być, nie zawsze wszystko układa się tak jakbyśmy tego chcieli

Na gali we Wrocławiu 20 maja oczywiście się pojawię, niestety tylko w roli widza. Bilety mam w dalszym ciągu do sprzedania, więc zapraszam jak najszybciej, bo na dniach resztę będę odsyłał.. Na koniec wielkie podziękowania dla firm i osób które mnie wspierają, bo gdyby nie wy byłoby mi znacznie ciężej. Wrócę jeszcze mocniejszy! Pozdrawiam, Dawid.

18 KOMENTARZE

 1. tydzień do gali rozpiska niekompletna i jeszcze się sypie.

  Rozumiem że występ Pawła Kiełka jest w wydaniu exclusive (dla ścisłego grona) i nie będzie z niego transmisji, wzorem poprzednich kart wstępnych?

 2. defthomas

  [caption id="attachment_108050" align="alignnone" width="620"]. Bilety mam w dalszym ciągu do sprzedania, więc zapraszam jak najszybciej, bo na dniach resztę będę odsyłał.

  Czyli nadal rozprowadzanie biletów przez zawodników, oby nie zachował dla siebie jak Zabor :mamed:

 3. cypher

  No to teraz na legalu podrzucą Kiełkowi jakiegoś ogórczaka to się chłopak w końcu odbije.

  Od dna….

  Spoiler
 4. Szkoda. Oby Pawel jednak zawalczyl, ale nic na sile, bo starcia z mistrzami K-1 z Bialorusi czy Slowacji mijaja sie z celem.W treningu jest zapewne Michal Golasinski, ktory ma zaplanowana walke na Slugfest 4 czerwca. @Krzysztof Skrzypek oddacie 😉 ?

 5. Słabą rozpiskę FEN zrobił na tą galę. Poprzednia gala we Wrocławiu na hali która jest przeznaczona na 3 tys. osób zrobili taką samą jak i nie lepszą rozpiskę jak teraz na 10 tys. Na FEN 11 dali fajne walki to i hala była wypełniona. Dodatkowo 4. vacaty w rozpisce na tydzień przed galą. Także słabo to wygląda. Ciekawe z czego wynika ta opieszałość. @Dominik Durniat może dowiesz się co jest grane?

 6. Z tego co udało nam się ustalić, mniej więcej na miesiąc przed galą, obóz Dawida wnioskował o „catch weight” z powodu olbrzymich ilości kilogramów, jakie miał wtedy do zbicia. Zapytana w porannej rozmowie, strona olsztyńska oraz sam Paweł Kiełek, nic nie wiedzieli o zmianie. Sam zawodnik wyraził jedynie swe ogromne nadzieje, aby organizator zdołał znaleźć godne zastępstwo.
  Też z Mmanews

 7. Z głównej Fenu "Planowany na otwarcie gali FEN 12 Feel The Force pojedynek między Pawłem Kiełkiem i Dawidem Drobiną nie dojdzie do skutku – z powodu infekcji wirusowej fighter MMA Orzeł Namysłów wycofał się z walki. Federacja Fight Exclusive Night w porozumieniu z zawodnikiem klubu Berkut Arrachion Olsztyn zdecydowała się przełożyć jego walkę na kolejną galę."

  "Ze względu na to, że do gali FEN 12 Feel The Force pozostało tylko 6 dni, federacja Fight Exclusive Night, po omówieniu sprawy z Pawłem Kiełkiem, ostatecznie zdecydowała się nie szukać dla niego innego przeciwnika w zastępstwie za chorego Dawida Drobinę, tylko przenieść jego walkę na kolejną, zaplanowaną na wakacje galę FEN 13 Summer Edition."

 8. cypher

  No to teraz na legalu podrzucą Kiełkowi jakiegoś ogórczaka to się chłopak w końcu odbije.

  nic nie podrzuca:

 9. Kiełek to dopiero ma hardcor na tej gali. Najpierw degradują go z karty głównej, na undercard którego nikt nie obejrzy, a potem odwołują mu jeszcze walkę:werdum:

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.