Jak obiecali, tak zrobili. Nie tak dawno światowej klasy bokser, Tyson Fury, wspominał, że chce zacząć treningi MMA. „Gypsy King” w swoich mediach społecznościowych wyznał, że już niedługo spotka się z zawodnikiem UFC, Darrenem Tillem, aby rozpocząć swoją przygodę z mieszanymi sztukami walki. Fury dzisiaj spotkał się z „Gorillą”, czym Till pochwalił się na Instagramie.

Innym zawodnikiem, który oferował pomoc Fury’emu był Conor McGregor i może w niedalekiej przyszłości zobaczymy również treningi „Gypsy Kinga” z „The Notoriousem”. Fury nie tak dawno zadebiutował w WWE, gdzie wygrał swoje starcie. Bokser nie ukrywa, że z chęcią będzie próbował nowych rzeczy w swojej karierze w przyszłości.

🥊 with Tyson Fury

Publiée par Darren Till MMA sur Samedi 9 novembre 2019

View this post on Instagram

Who wants it then? @ufc @darrentill2

A post shared by Tyson Fury (@gypsyking101) on

3 KOMENTARZE

  1. Widać że Fury zrobił by walkę w MMA. Problem w tym że ta Łysa sknera nie wyłoży tyle kasy żeby dorównać co najmniej wypłacie w boksie a co dopiero dać tyle ile ta walka jest naprawdę warta. A warta by była tyle co Conora z Floydem w boksie. Niestety Łysy pierdoli jaki to boks zły ale pieniążki z Floyda przytulił a sam nie zainwestuje tyle w walę Boksersa w MMA. I podkreślam ze to inwestycja która by mi się zwróciła jak żadna inna dotychczas w MMA.

    Widzę tu jedną szanse, niwe władze z WWE. Oni specjalizują się w Show i cyrkach.Widać że zrobienie chuj wie paska BMF się opłaciło to możliwe że odgórnie dadzą zielone światło dla tej walki. Łysy będzie mail wtedy czerwony ryj jak nigdy jak będzie gadane o pieniądzach.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.