Zobaczcie kolejną zapowiedź pojedynku mistrza kategorii półśredniej, Tyrona Woodleya oraz Darrena Tilla. Pełna rozpiska dostępna jest TUTAJ.

9 KOMENTARZE

 1. Nie wiem jak Tyron miałby to wygrać. Chyba jedynym sposobem byłoby zanudzenie Tilla i atak z zaskoczenia na wpółśpiącego przeciwnika.

 2. Nie wiem jak Tyron miałby to wygrać. Chyba jedynym sposobem byłoby zanudzenie Tilla i atak z zaskoczenia na wpółśpiącego przeciwnika.

  Obaleniami?

 3. Nie wiem jak Tyron miałby to wygrać.

  Cierpliwości, zobaczysz. 😉

  Tyrion jest niedoceniany przez to, że jest nielubiany i potrafi zanudzać, ale to silny i szybki skurwiel. W zasadzie jeśli Tillowi uda się wywrzeć na nim presję, to ma szanse go zamęczyć, w przeciwnym wypadku Woodlej zapewne będzie trzymał dystans i szukał okazji do szybkiego skracania i zasypywania ciosami, ew. jeśli taktyka Darrena go zmusi, pójdzie po obalenia.

  Bardzo ciekawy pojedynek, również z punktu widzenia narożnika i rozegrania taktycznego.

 4. Wlasnie czytam na konkurencji ze Woodley nie zaakceptuje walki z Usmanem jesli Till nie bedzie zdolny:lol: przeciez Lysy go kurwa rozjebie chyba jesli sie nie zgodzi na Usmana jesli naprawde angol wyleci z walki. Chcialbym zobaczyc ta rozmowe:danaillegal:

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.