Darren Till kontynuuje swoje przygotowania do powrotu do oktagonu UFC trenując z Khamzatem Chimaevem w Szwecji.
Nie tak dawno pojawiły się informacje na temat wspólnych treningów Tilla i Chimaeva w Allstars Gym w Sztokholmie. Anglik zdecydował się na przygotowania w miejscu, gdzie trenują do walk m.in. Khamzat Chimaev czy Alexander Gustafsson. Wygląda na to, że zawodnicy szybko znaleźli wspólny język, a Till ciężko pracuje nad swoim powrotem do formy. Zobaczcie kolejne klipy z treningów obu panów.
Till (18-4-1 MMA) ciężko pracuje żeby wrócić na zwycięskie tory. Anglik nie ma ostatnio najlepszej formy. W ostatnich 5 walkach jego bilans wynosi 1-4. W tym czasie wygrał tylko z Kelvinem Gastelumem przez niejednogłośną decyzję sędziowską w swoim debiucie w kategorii średniej UFC. W swojej karierze Anglik mierzył się z m.in. Tyronem Woodleyem, Robertem Whittakerem, Donaldem Cerrone, Stephenem Thompsonem czy Jorge Masvidalem. W ostatnim pojedynku we wrześniu tego roku został on rozbity i poddany przez czołowego średniego UFC, Dereka Brunsona. Mówiło się, że w następnej walce zmierzy się z Uriah Hallem na marcowej gali UFC w Londynie, lecz pojedynek nie dojdzie do skutku.
12 komentarzy (poniżej pierwsze 30)
...wczytuję komentarze...
Maximum FC Light Heavyweight
UFC Strawweight
Maximum FC Light Heavyweight
Maximum FC Light Heavyweight
UFC Strawweight
Vale Tudo Open
UFC Strawweight
ONE FC Welterweight
PRIDE FC Lightweight
ONE FC Welterweight
UFC Middleweight
EFC Africa Flyweight
Dołącz do dyskusji na forum <a href="https://cohones.mmarocks.pl/threads/59689/">Cohones →</a> lub komentuj na <a href="#respond">MMARocks.pl →</a>