Darren Till po największej wygranej w swojej karierze awansował aż o 6 pozycji w rankingu kategorii półśredniej UFC. Młody Anglik pokonał byłego pretendenta do tytułu, Stephena Thompsona, przez co teraz zajmuje on 2 miejsce w rankingu. Przed nim są już tylko Rafael dos Anjos oraz mistrz, Tyron Woodley. Till wyprzedził takich zawodników jak Kamaru Usman, Colby Covington czy Robbie Lawler.

Jak wiemy, na UFC w Chicago zmierzą się ze sobą Rafael dos Anjos oraz Colby Covington. W takiej sytuacji, młody Goryl chciałby w kolejnej walce zmierzyć się z Kamaru Usmanem.

Warto również wspomnieć o powrocie Krzysztofa Jotko do rankingu kategorii średniej. Mimo nie najlepszych ostatnio wyników w oktagonie Polaka, wrócił on do pierwszej 15 dywizji. Spowodowane jest to oczywiście przejściem na emeryturę byłego mistrza, Michaela Bispinga.

2 KOMENTARZE

  1. Warto zauważyć, że w międzyczasie (już w poprzednim rankingu) na dole słomkowej (sic) Dern zastąpiła czarna rasistka.

  2. Adesanya, Hermansson, Breese (4-1 UFC) już bardziej by pasowali, niż Jotko po 3 z rzędu porażkach. Albo Cezar Mutante Ferreira.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.