Marvin Vettori jest zmotywowany żeby wygrać z innym zawodnikiem czołówki kategorii średniej, Darrenem Tillem i tym samym dostać szansę walki o pas mistrzowski tej dywizji.

„The Italian Dream” po czterech zwycięstwach z rzędu wystąpi w walce wieczoru zbliżającej się gali UFC, która odbędzie się 10 kwietnia tego roku. Jego rywalem będzie popularny Anglik, Darren Till. Obaj panowie chcą walczyć o najwyższe laury w dywizji do 84 kilogramów i zależy im na zwycięstwie w oktagonie. W rozmowie z Arielem Helwanim Till opowiedział krótko o walce z Vettorim, a ten odpowiedział na jego słowa w mediach społecznościowych.

Till: Wiem, że jesteś twardy, że jesteś brzydki. Wiem to wszystko. Uspokój się. Będziemy walczyć 10 kwietnia i wtedy możesz mnie bić ile tylko będziesz chciał.

Vettori: Odpocznę jak będę martwy. Teraz chcę zabrać ci duszę.

Vettori (16-4-1 MMA) wygrał ostatnie 4 walki z rzędu. W ostatnim pojedynku zdobył on największą wygraną w swojej karierze, kiedy to w walce wieczoru gali UFC Vegas 16 pokonał Jacka Hermanssona przez decyzję sędziowską. Warto wspomnieć, że w przeszłości Włoch mierzył się z aktualnym mistrzem kategorii średniej UFC, Israelem Adesanyą. Przegrał przez kontrowersyjną, niejednogłośną decyzję sędziowską. Zawodnik wierzy, że wynik rewanżu z „The Last Stylebenderem” będzie inny.

Till (18-3-1 MMA) w ostatnim pojedynku musiał uznać wyższość byłego mistrza kategorii średniej, Roberta Whittakera. Była to jego druga walka w kategorii średniej UFC. W debiucie pokonał Kelvina Gasteluma na UFC 244. W swojej karierze Anglik mierzył się z m.in. Stephenem Thompsonem czy Donaldem Cerrone.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.