Darren Till, mimo kontuzji kostki, chce walczyć z Jaredem Cannonierem na UFC 248. Były pretendent w kategorii półśredniej UFC zadebiutował w kategorii średniej w największej organizacji MMA na świecie w pojedynku z Kelvinem Gastelumem. Teraz Anglik chciałby pojedynku z Cannonierem – obecnie jego menadżerowie negocjują taką walkę.

Znacie mnie – zawsze jakieś urazy. Moja kostka nie jest w najlepszym stanie. Mam tę kontuzję od jakiegoś czasu… Mimo to nadal trenuję. Przygotowuję się jakbym miał zaplanowaną walkę. Pracowałem też przez święta, trenuję od czasu ostatniej walki. Może miałem tydzień czy dwa przerwy.

Teraz mogę powiedzieć tak: jestem gotowy do walki. Jeśli zadzwonią to nie będę musiał ciąć dużo wagi. Jestem w 90% gotowy.

Szansę na walkę z Cannonierem to 50/50. Powiem otwarcie – wiem, że UFC rozmawia z moim menadżerem na ten temat, próbują się dogadać, chcemy dostać dobrą ofertę na takie starcie. Jestem z Wami szczery – mam nadzieję, że ta walka dojdzie do skutku.

Chcę walczyć z najlepszymi, z najstraszniejszymi zawodnikami. Cannonier jest na pewno jednym z nich więc mam nadzieję, że się dogadamy. Chcę w tym roku zawalczyć o pas mistrzowski.

UFC 248 odbędzie się już 7 marca w T-Mobile Arena w Las Vegas. Na gali zobaczymy m.in. walki jak Israel Adesanya – Yoel Romero czy Weili Zhang – Joanna Jędrzejczyk.

13 KOMENTARZE

 1. Cannonier myślę że ogarnąłby nawet zdrowego Tilla po pełnym obozie.

  Na tą chwilę też tak myślę. Może z przed wpierdolu od Woodleya bym pewnie w ciemno stawiał na Darrena ale teraz to już inny zawodnik , zachowawczy i jakby lekko przestraszony co było widać w walce z Gastelumem.

 2. Na tą chwilę też tak myślę. Może z przed wpierdolu od Woodleya bym pewnie w ciemno stawiał na Darrena ale teraz to już inny zawodnik , zachowawczy i jakby lekko przestraszony co było widać w walce z Gastelumem.

  To tylko kwestia dobrej psychiki jak kiedyś

 3. Canonier bardzo fajnie się prezentuje w tej kategorii. Czekam na jego następną walkę, obojętnie z kim

  Szkoda tylko, że wygrał z Silvą w ten sposób bo symulant odebrał mu chwałę z tej wygranej. Wszyscy będą pamiętać, że była kontuzja a nie, że Jared rozbroił i wpierdolił bez większych problemów legendzie tego sportu…

 4. Gdyby doszło do ich walki to till miałby mega problem Jared świetnie się odnalazł w nowej kategorii i daje na prawdę spoko walki :applause:

 5. Szkoda tylko, że wygrał z Silvą w ten sposób bo symulant odebrał mu chwałę z tej wygranej. Wszyscy będą pamiętać, że była kontuzja a nie, że Jared rozbroił i wpierdolił bez większych problemów legendzie tego sportu…

  Ja tam swoje będę pamiętał. Kontuzja nie wzięła się znikąd

 6. Ja tam swoje będę pamiętał. Kontuzja nie wzięła się znikąd

  Ba, nawet nie wiem czy to była "kontuzja" czy Pająk po prostu w końcu pękł…

 7. Czym innym jest wyzwać czarnego diabła do walki a czym innym się z nim zmierzyć. Till przez ciężki wpierdol KO, będzie leżał i oglądał oświetlenie hali.

 8. Czym innym jest wyzwać czarnego diabła do walki a czym innym się z nim zmierzyć. Till przez ciężki wpierdol KO, będzie leżał i oglądał oświetlenie hali.

  Tak jak z Kevinem. Widziałem takie same komentarze. Till go ustrzeli w kontrze #Mcgregor2

 9. Tak jak z Kevinem. Widziałem takie same komentarze. Till go ustrzeli w kontrze #Mcgregor2

  Gruby się nie pozbierał po wpierdolu od Izziego. Jared jest w gazie. Ubije Angola

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.