Pochodzący z Liverpoolu Darren Till ogłoszony został przez UFC głównym bohaterem zbliżającej się, majowej gali w jego mieście. 25-letni Anglik w wywiadzie z mediami podczas UFC w Londynie wypowiedział się na temat wymarzonego wydarzenia.

Czekałem na to od wielu lat. Mam 25 lat, a od 15 marzyłem o gali w Liverpoolu. Słowa nie mogą oddać tego jak się czuję wiedząc, że ludzie będą pamiętać o tym przez lata. Słyszałem wiele plotek na ten temat, ale niczego nie byłem pewien. Domyślaliśmy się razem z trenerami, że ogłoszą to podczas gali w Londynie. Jestem gotowy.

To ja sprawiłem, że UFC zorganizuje tę galę. Pracowałem bardzo ciężko, wierzyłem w siebie. Fani mogą we mnie wierzyć albo mieć na mnie wyje*ane, nie obchodzi mnie to. To wszystko moja zasługa.

Jako potencjalnych rywali Till wymienił m.in. Robbiego Lawlera, Jorge Masvidala oraz Stephena Thompsona. To Wonderboy jest najbardziej prawdopodobnym przeciwnikiem dla Darrena, jednakże na ten moment federacja nie ogłosiła oficjalnie walki wieczoru gali.

2 KOMENTARZE

  1. Pewnie dostanie Masvidala albo wrak Robiego. Ze Stefanem jest spora szansa że będzie smutno po walce wieczoru. Chyba że confington….

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.