Po dwóch przegranych z rzędu Darren Till nie rezygnuje z wyzwań. Młody Anglik, który przegrywał ostatnie dwa pojedynki przed czasem z Tyronem Woodleyem oraz Jorge Masvidalem, teraz chce walki z byłym mistrzem. Till w wywiadzie z MMAFighting.com zapytany o starcie z Robbiem Lawlerem stwierdził, że byłoby to dla niego świetne zestawienie.

To świetna walka. Wyzywałem do walki Robbiego jeszcze nie tak dawno. To mój bohater z dzieciństwa. Dorastałem oglądając jego walki. To byłoby coś spektakularnego. Naprawdę.

Na 100 milionów procent zawalczę jeszcze przed Bożym Narodzeniem. Już jestem gotowy walkę, na pewno wrócę do klatki jeszcze przed świętami.

Till (17-2-1 MMA) to jedna z największych gwiazd młodego pokolenia. „Goryl” ma sporą grupę fanów, którzy szybko wykupuję bilety na wydarzenia sygnowane jego nazwiskiem. Po 6 walkach bez porażki UFC postanowiło dać mu szansę walki o pas, lecz przegrał on wtedy z Tyronem Woodleyem. Następnie na gali w Londynie znokautował go Jorge Masvidal. W przeszłości pokonał on m.in. Donalda Cerrone czy Stephena Thompsona.

18 KOMENTARZE

  1. Nie czaję, co ludziom w Tillu przeszkadza. Czasem robi trash talk, ale ogólnie ma szacunek do rywali, do pionierów, nie kopie leżących, wykazuje się dystansem do siebie, jest "jakiś", ma jako taką charyzmę, pewność siebie, mental i dobre podejście. A na cohones jak zwykle jad.

  2. Przeczytałeś regulamin? :razz:utinlaugh:

    Mnie zawsze interesowało za co oni przyznają te punkty i te wszystkie pasy i jakieś nazwy federacji pod nickami. Kiedyś w przypływie wolnego czasu nawet próbowałem to znaleźć, ale ni chuj się nie udało.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.