Daniel Skibiński błyskawicznie rozwiązał pojedynek z niebezpiecznym Włochem! Już w pierwszej akcji pojedynku, Polak czysto trafił na głowę rywala. W efekcie tego ciosu, Melillo runął na ziemię, a podopieczny Ankos Zapasy w ramach formalności dobił półprzytomnego przeciwnika. Choć Giovanni protestował do sędziego, nie ma najmniejszych wątpliwości, że było to dobre przerwanie. Było to najszybsze zwycięstwo „Skiby” w karierze zawodowej. 20 sekundowy nokaut był też najbardziej efektownym skończeniem gali Babilon MMA 5.

31 KOMENTARZE

 1. Ładnie Skiba wjechał z tym ciosem, ciekawe co dalej.

  W październiku ponoć kolejna walka wieczoru. Może to moment na rozdanie pierwszego pasa w walce Skibiński – Pawlak?

 2. W sumie to chciałem zobaczyć czy Skiba jakoś istotnie się poprawił, będzie trzeba poczekać

   :beer:Trochę optymizmu plis:wink:

  Jeżeli chodzi o celność i efektywność to ja nie mam pytań!

 3. Nie wydaje wam się, że jednak Bosacki trochę za wcześnie przerwał walkę?

  Nie. Minuta czy dwie takich bomb, i dopiero wtedy miałbyś wrażenie, że przerwanie ma sens? Widać było, że siadł ten cios, więc Skiba tylko formalnie dobijał. Jakby przeciwnik się bronił, czy coś – wtedy to by było za szybko przerwane.

 4. Nie wydaje wam się, że jednak Bosacki trochę za wcześnie przerwał walkę?

  Ja odniosłem takie wrażenie. Mogę się mylić, ale Melillo gdzieś tam starał się uciekać głową od ciosów. Kwestia interpretacji, czy to już jest wystarczająco inteligentna obrona, czy to jednak trochę za mało. Dałbym temu jeszcze chwilę, by mieć pewność, że Włoch nie jest już zdolny do walki.

 5. Ja odniosłem takie wrażenie. Mogę się mylić, ale Melillo gdzieś tam starał się uciekać głową od ciosów. Kwestia interpretacji, czy to już jest wystarczająco inteligentna obrona, czy to jednak trochę za mało. Dałbym temu jeszcze chwilę, by mieć pewność, że Włoch nie jest już zdolny do walki.

  Dokładnie, kwestia interpretacji. Ja też odnoszę wrażenie, że jeszcze chwilkę mógł puścić. Bo tak jak rozumiem, że dla sędziego zdrowie zawodnika jest bardzo ważne … tak z drugiej strony PANOWIE !!! To jest mma, a nie balet mongolski. Goście wiedzę po co wychodzą i idą się tam m.in. lać po mordach. Jestem daleki od tego aby pozwolić robić z siebie jakieś kaleki, ale mógł jeszcze chwilę puścić. Włoch by nie był zdziwiony przerwazniem gdyby dostał jeszcze parę kukułek, publiczność zadowolona:bleed: , Skiba też by miał pewność (ja na jego miejscu bym się teraz trochę też zastanawiał czy nie za wcześnie sędzia to przerwał). A tak? W mojej ocenie jest lekki niedosyt.

 6. Według mnie dobre przerwanie, zobaczcie, że po walce Melillo nie wiedział przez długi czas co się dzieje, chciał walczyć, ale był nieświadomy.

 7. W październiku ponoć kolejna walka wieczoru. Może to moment na rozdanie pierwszego pasa w walce Skibiński – Pawlak?

  do UFC go jak pokaże jeszcze dwie dobre ZWYCIĘSKIE walki.

 8. Ja odniosłem takie wrażenie. Mogę się mylić, ale Melillo gdzieś tam starał się uciekać głową od ciosów. Kwestia interpretacji, czy to już jest wystarczająco inteligentna obrona, czy to jednak trochę za mało. Dałbym temu jeszcze chwilę, by mieć pewność, że Włoch nie jest już zdolny do walki.

  Wydaje mi się, że zaraz po walce trener Melillo tłumaczył mu, że przerwanie nie było przedwczesne. Skoro nawet jego trener nie doszukiwał się kontrowersji, to imo Bosacki przerwał walkę w odpowiednim momencie.

 9. Wydaje mi się, że zaraz po walce trener Melillo tłumaczył mu, że przerwanie nie było przedwczesne. Skoro nawet jego trener nie doszukiwał się kontrowersji, to imo Bosacki przerwał walkę w odpowiednim momencie.

  Właśnie też kombinowałem co Mu mówi. Może to co Ty napisałeś, a może coś w stylu: stary, pierdol to. Z Nimi nie wygrasz. Nie wyrywaj się, bo pójdzie smród za Tobą i nigdzie nie dostaniesz kontraktu na walkę.

  Bosy zadbał o Jego zdrowie i taka jest prawda.

 10. Można było puścić jeszcze parę strzałów, ale żadnej kontrowersji tutaj nie ma imo. Brawo Skiba, dać mu jakiegoś naprawdę konkretnego przeciwnika na test przed ufc i jazda do najlepszych póki jest ogień

 11. a może coś w stylu: stary, pierdol to. Z Nimi nie wygrasz. Nie wyrywaj się, bo pójdzie smród za Tobą i nigdzie nie dostaniesz kontraktu na walkę.

  Nie wykluczam :neildegrassewhoa: 😆 Reasumując: w skali "kontrowersyjności", to przerwanie dostaje ode mnie 2/10 😆

 12. W październiku ponoć kolejna walka wieczoru. Może to moment na rozdanie pierwszego pasa w walce Skibiński – Pawlak?

  Tak twierdzi Tomasz Babilonski, ale sam Daniel mowi raczej o koncu roku.

 13. Tak twierdzi Tomasz Babilonski, ale sam Daniel mowi raczej o koncu roku.

  Pawlak chciał październik, ale na grudzień nie mówi "nie", a perspektywa walki o pas może go ostatecznie przekonać, więc ja nadal nie widzę większych problemów by zorganizować taką walkę. Aktualnie to chyba nawet jedno z ciekawszych polsko-polskich zestawień, choć oczywiście bez jakiegoś większego ciśnienia na takie starcie.

 14. Pawlak chciał październik, ale na grudzień nie mówi "nie", a perspektywa walki o pas może go ostatecznie przekonać, więc ja nadal nie widzę większych problemów by zorganizować taką walkę. Aktualnie to chyba nawet jedno z ciekawszych polsko-polskich zestawień, choć oczywiście bez jakiegoś większego ciśnienia na takie starcie.

  Tu chodzi bardziej o to kto, pod nieobecnosc Szymona i prawdopodonie rowniez Skiby, bedzie headlinerem pazdziernikowej gali. Troche glupio mi to pisac, ale jakims rozwiazaniem bylby ktorys sredni znany z KSW, w starciu z Haratykiem lub Bobrowskim. Zwlaszcza ten drugi ma ewidentnie inklinacje do tego by niezle wypromowac starcie z jakims wyrazistym przeciwnikiem. Chocby taki Karaoglu, pasowalby jak ulal.

 15. Tu chodzi bardziej o to kto, pod nieobecnosc Szymona i prawdopodonie rowniez Skiby, bedzie headlinerem pazdziernikowej gali. Troche glupio mi to pisac, ale jakims rozwiazaniem bylby ktorys sredni znany z KSW, w starciu z Haratykiem lub Bobrowskim. Zwlaszcza ten drugi ma ewidentnie inklinacje do tego by niezle wypromowac starcie z jakims wyrazistym przeciwnikiem. Chocby taki Karaoglu, pasowalby jak ulal.

  Takim nasuwającym zestawieniem jest Bobrowski – Haratyk. Pierwszy nie chce wracać do półciężkiej, a śmiem twierdzić, że na rozpoznawalności po pokonaniu Szymona Kołeckiego z pewnością zyskał. Polish Tank natomiast przebąkuje coś o walce o pas, a lepszego przeciwnika niż młody prospekt, który pokonał gwiazdę organizacji ciężko będzie znaleźć. Tutaj kwestią pozostaje to, czy Tomasz Babiloński tak chętnie wejdzie w rozdawanie mistrzowskich tytułów, a to tylko dodałoby kolorytu całemu wydarzeniu. I żaden powracający z emerytury Karaoglu nie jest tu potrzebny, bo przypominam, że Babilon MMA nie wyprzedaje Tauron Areny, tylko obiekty około 1000-2000 miejsc, które aktualny park zawodniczy Babilonu + lokalni bohaterzy zdołają wypełnić. Może i to dobry moment na takie przeładowanie broni, biorąc pod uwagę, że w październiku mamy jeszcze DSF, FEN i KSW na wyspach, które mimo wszystko tkwią w świadomości kibiców nieco mocniej niż Babilon, zwłaszcza bez swoich największych koni pociągowych w postaci Kołeckiego i Skiby.

 16. Daniel Skibiński błyskawicznie rozwiązał pojedynek z niebezpiecznym Włochem! Już w pierwszej akcji pojedynku, Polak czysto trafił na głowę rywala. W efekcie tego ciosu, Melillo runął na ziemię, a podopieczny Ankos Zapasy w ramach formalności dobił półprzytomnego przeciwnika.

  Lucky punch. :beczka:

 17. I żaden powracający z emerytury Karaoglu nie jest tu potrzebny, bo przypominam, że Babilon MMA nie wyprzedaje Tauron Areny, tylko obiekty około 1000-2000 miejsc, które aktualny park zawodniczy Babilonu + lokalni bohaterzy zdołają wypełnić.

  Pelna zgoda, ale zostaje jeszcze TV. To nie jest tak, ze mam cisnienie na Karaoglu czy innych wyplutych przez KSW zawodnikow, mam po prostu obawy czy Rafal vs Michal zainteresuje szersza mase odbiorcow, samo zestawienie sportowo swietne.

  Czekam na konkretne propozycje rywali. Zobaczymy czy ich ostatnie osiagniecia faktycznie beda powalac na tle Pawlaka.

 18. Pelna zgoda, ale zostaje jeszcze TV. To nie jest tak, ze mam cisnienie na Karaoglu czy innych wyplutych przez KSW zawodnikow, mam po prostu obawy czy Rafal vs Michal zainteresuje szersza mase odbiorcow, samo zestawienie sportowo swietne.

  Czekam na konkretne propozycje rywali. Zobaczymy czy ich ostatnie osiagniecia faktycznie beda powalac na tle Pawlaka.

  Ale Zmija pierdoli jak potluczony. Lepszego rywala to za chuj nie sciagna( ten z soboty tez mial byc kozak) a Zmija wie ze jest duza szansa ze Pawlak moze ujebac Skibe. Ja w tym starciu naprawde faworyzuje Pawlaka…

 19. Ale Zmija pierdoli jak potluczony. Lepszego rywala to za chuj nie sciagna( ten z soboty tez mial byc kozak) a Zmija wie ze jest duza szansa ze Pawlak moze ujebac Skibe. Ja w tym starciu naprawde faworyzuje Pawlaka…

  Tez tak mysle, zwlaszcza, że jedna nadzieję już mu ujebal.

 20. Dokładnie, kwestia interpretacji. Ja też odnoszę wrażenie, że jeszcze chwilkę mógł puścić. Bo tak jak rozumiem, że dla sędziego zdrowie zawodnika jest bardzo ważne … tak z drugiej strony PANOWIE !!! To jest mma, a nie balet mongolski. Goście wiedzę po co wychodzą i idą się tam m.in. lać po mordach. Jestem daleki od tego aby pozwolić robić z siebie jakieś kaleki, ale mógł jeszcze chwilę puścić. Włoch by nie był zdziwiony przerwazniem gdyby dostał jeszcze parę kukułek, publiczność zadowolona:bleed: , Skiba też by miał pewność (ja na jego miejscu bym się teraz trochę też zastanawiał czy nie za wcześnie sędzia to przerwał). A tak? W mojej ocenie jest lekki niedosyt.

  +

  @Khebabib

  Mamy tu niemały paradoks, bo obaj macie rację. Skłaniam się jednak ku temu, że jeśli sędziowie będą przerywali w takich momentach, to nie uświadczymy laureatów w konkursie Powrót Roku. Nie twierdzę jednakże, że w tej walce na sto procent by tak się stało. Z drugiej jednak strony jeśli trener Włocha utwierdzał go w tym, że przerwanie było słuszne, to komu jak nie trenerowi powinniśmy wierzyć w takiej sytuacji.

 21. Z drugiej jednak strony jeśli trener Włocha utwierdzał go w tym, że przerwanie było słuszne, to komu jak nie trenerowi powinniśmy wierzyć w takiej sytuacji.

  Trener mogl go stopowac, bo i tak bylo juz po sliwkach, walki nikt by nie wznowil, a zapewne liczy na kolejne walki swoich zawodnikow w Babilonie. Dla mnie przerwanie w pelni uzasadnione, bo inteligentnej obrony zupelnie tam nie bylo, co nie znaczy, ze Wloch nie mogl jeszcze wrocic.

 22. nie chcą Pawlaka 😀 przecież to by naprawdę było dobre nazwisko do rekordu , no ale wiadomo już blisko UFC , gdzieś tam na horyzoncie widać , pewnie jeszcze z 2 ogórków ,zeby się doczłapać i Żmija załatwi angaż :razz:enn:

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.