Daniel Skibiński poznał nazwisko rywala, z którym zmierzy się w debiucie w klatce Cage Warriors. Polak zmierzy się 1 kwietnia na gali Cage Warriors 135 z Justinem Burlinsonem. Informację na temat tego zestawienia potwierdziła sama organizacja na swoim profilu na Twitterze.

31-letni „Skiba” (18-6 MMA) nie ukrywał, że jego celem w przyszłości jest angaż w największej organizacji MMA na świecie czyli UFC. Przed przegraną z Tahirem Abdullaevem na UAE Warriors 24, bił się na na galach EFM Show 1 i UAE Warriors 20, gdzie przed czasem odprawił kolejno Johna Michaela Sheila i Acoidana Duquego. Wcześniej pod szyldem Babilon MMA pokonywał między innymi Kirilla Medvedovskiego, Lom-Ali Nalgieva, Adriano Rodriguesa czy Pawła Pawlaka. Polak większość, bo 10 z 18 wygranych, zdobywał przez decyzje sędziowskie.

24-letni Burlinson (6-1 MMA) w ostatnim pojedynku przegrał z Yohanem Lainesse w walce na gali Dana White’s Contender Series w listopadzie 2021 roku. W swojej karierze walczył w klatkach m.in. Bellator MMA czy BAMMA. Wszystkie swoje wygrane w przeszłości zdobywał kończąc rywali przed czasem.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

...wczytuję komentarze...

Avatar of Filip!
Filip!

Brutaal
Light Heavyweight

594 komentarzy 514 polubień

Dobra walka dawaj Skiba!

Odpowiedz polub