Daniel Skibiński pokonał Adriano Rodriguesa na gali Babilon MMA 8 przez ciosy w parterze podczas drugiej rundy pojedynku.

Skibiński rozpoczął walkę od przestrzelonego sierpowego, po którym natychmiast przeszedł do klinczu, skąd sprowadził Rodriguesa do parteru. Polakowi szybko udało się przejść do pozycji bocznej. Rodrigues wstał, jednak Daniel nieustannie przyciskał go do lin klatkoringu. „Skiba” starał się ponownie obalić swojego przeciwnika, tym razem chwytem za jedną nogą. Brazylijczyk utrzymał się na nogach. Rodrigues trafił Skibińskiego w klinczu mocnym kolanem. Skibiński cały czas dociskał Rodriguesa do narożnika. Do samego końca pierwszej rundy Daniel wywierał presję w klinczu, natomiast Adriano bronił się przed atakami zapaśniczymi Polaka.

Adriano Rodrigues na początku drugiej odsłony zaatakował paroma kopnięciami. Daniel Skibiński po chwili trafił jednak mocnym prawym, po którym Brazylijczyk poleciał na deski. „Skiba” doskoczył do swojego przeciwnika i od razu zajął pozycję boczną. Skibińskiemu udało się przejść do krucyfiksu, skąd zasypał Rodriguesa gradem ciosów, po których sędzia ringowy zdecydował sie przerwać pojedynek.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.