Wczoraj ogłoszono kolejne starcie, do którego dojdzie na czerwcowej gali XTB KSW Colosseum 2. Podczas historycznej, drugiej gali największej polskiej organizacji MMA na Stadionie Narodowym, dojdzie do pojedynku dwóch czołowych zawodników kategorii piórkowej KSW. Doświadczony Daniel Rutkowski zmierzy się wtedy z utalentowanym Adamem Soldaevem. Do starcia dojdzie 3 czerwca 2023 roku w Warszawie. Zobaczcie pierwsze spotkanie twarzą w twarz obu panów:

Daniel Rutkowski to były pretendent do tytułu mistrzowskiego wagi piórkowej KSW. W okrągłej klatce stoczył do tej pory cztery pojedynki i uległ jedynie aktualnemu czempionowi, Salahdine’owi Parnasse’owi. Przegrana ta przerwała niesamowitą serię czternastu walk bez porażki w wykonaniu popularnego „Rutka”. Po walce o pas Daniel pokonał Reginaldo Vieirę, a w grudniu zeszłego roku wygrał z Lom-Alim Eskievem. Radomianin jest byłym mistrzem organizacji FEN oraz Babilon MMA. W debiucie dla KSW pokonał Filipa Pejicia jednym z najbardziej widowiskowych nokautów 2021 roku w Polsce.

Adam Soldaev z przytupem wszedł do organizacji KSW. Podczas gali KSW 67 zmierzył się z Pascalem Hintzenem i w pięknym stylu znokautował go już w pierwszej rundzie walki. Nokaut w wykonaniu Adama został wybrany najlepszym skończeniem wieczoru. Podczas gali KSW 75 Soldaev powrócił do okrągłej klatki i dopisał do swojego rekordu kolejną wygraną. Tym razem jego umiejętnościom uległ Oleksii Polischuk. 25-latek trenujący na co dzień w Warszawie jest na fali siedmiu wygranych z rzędu. Od 2016 roku pozostaje niepokonany. Reprezentant WCA Fight Team, który przed wejściem do zawodowego świata MMA zdobył Amatorskich Puchar KSW, cztery zawodowe pojedynki zakończył przez nokaut już w pierwszej rundzie starcia.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

5 komentarzy (poniżej pierwsze 30)

...wczytuję komentarze...

Avatar of MaloHombre
MaloHombre

PRIDE FC
Welterweight

6,551 komentarzy 23,465 polubień

Oby Rutkowski wyjaśnił tego sztucznie pompowanego buma

Odpowiedz 3 polubień

Avatar of vonski
vonski

Shark Fights
Heavyweight

1,356 komentarzy 4,762 polubień

Przepraszam, a ile tysięcy biletów juz sprzedane?

:roberteyeblinking:

Odpowiedz 1 Like

Avatar of Billy Boola
Billy Boola

ONE FC
Welterweight

2,426 komentarzy 5,673 polubień

Przepraszam, a ile tysięcy biletów juz sprzedane?

:roberteyeblinking:

No jak to ile?
image_2023-04-12_081218617.png

Odpowiedz 3 polubień

Avatar of PanMac
PanMac

PRIDE FC
Welterweight

6,662 komentarzy 19,012 polubień

Przepraszam, a ile tysięcy biletów juz sprzedane?

:roberteyeblinking:

Pińcet tysieńcy piękny kawalerze.

Odpowiedz polub

m
mamer

BAMMA
Light Heavyweight

1,006 komentarzy 3,069 polubień

No jak to ile?
View attachment 62391

Borowik ma już spreparowaną tę fotę na twittera w dniu gali:

:beczka:

Odpowiedz 1 Like