Daniel Omiela_czuk 05_B

Daniel Omielańczuk nie sprostał Jaredowi Rosholtowi podczas gali UFC Fight Night: Nogueira vs. Nelson w Abu Zabi.

Na początku pierwszej rundy Jared Rosholt obalił Daniela Omielańczuka, który próbował złapać gilotynę. Technika ta nie była jednak dokładnie zapięta, przez co Amerykanin szybko przeszedł do pozycji bocznej, a następnie półgardy. Z tej pozycji pracował nad obijaniem z góry do końca rundy dobrze broniącego się Polaka.

W pierwszych sekundach drugiej rundy Omielańczuk co prawda wybronił obalenie Rosholta, jednak walka ostatecznie trafiła do parteru po obaleniu Amerykanina. Podobnie jak w pierwszej odsłonie, zapaśnik pracował z półgardy. Później walka trafiła na moment do stójki, w której zawodnicy wymienili kilka ciosów, po czym starcie znów przeniosło się do parteru po sprowadzeniu Jareda.

Trzecia odsłona nie różniła się od poprzednich. Jared Rosholt szybko sprowadził walkę na ziemię, a następnie pracował z góry nad obijaniem i przechodzeniem pozycji broniącego się Daniela Omielańczuka. W takim też, niezbyt emocjonującym, tonie walka dotrwała do końca regulaminowego czasu. Sędziowie punktowi nie mieli wątpliwości i wypunktowali starcie na korzyść Amerykanina.

1 KOMENTARZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.