fot. ACB

Organizacja ACB opublikowała krótką zapowiedź pojedynku w wadze ciężkiej między Danielem Omielańczukiem Amirem Aliakbarim. Starcie będzie jedną z walk gali ACB, która 8 września odbędzie się w Krasnodarze.

ACBKrasnodar: Amir Aliakbari vs. Daniel Omelyanchuk

💥 #ACBKrasnodar promo🇮🇷 Amir Aliakbari vs. Daniel Omielańczuk 🇵🇱 🔥 Greco-roman wrestling world champion Amir Aliakbari has already challenged a champion after his ACB debut and on September 8th he'll be looking to cement himself as a #1 contender.⚡️ His opponent is an experienced heavyweight from Poland Daniel Omelyanchuk, who's also aiming to put the championship strap on his waist.

Publiée par ACB sur Lundi 6 août 2018

6 KOMENTARZE

 1. ACB Berkut jeszcze istnieje ?

  Co z Berkutem Arrachionem ?

  Co z Berkutem S4 ?

  Czy jak dotacje $$$$ znikną to dalej zostaną Berkutami na Polskiej ziemi ?

 2. W 2015 roku byłem w Tajlandii, a dokładnie w AKA Thailand gdzie trenuje Amir. Sparowałem z nim wielokrotnie (od razu dodam że jestem amatorem i walczyłem tylko w amatorskiej  lidze, wiek już nie ten 🙂  )  A więc, Irańczyk w zapasach jest nie do przejścia, w końcu mistrz świata zdyskwalifikowany za doping 🙂 , tu Daniel powinien unikać klinczu, w parterze sparując z nim bez uderzeń dawałem radę, z uderzeniami juz jest problem bo ze swoimi zapasami łatwo zdobywa pozycję z góry gdzie uderza mocno, ale nie dąży do poddań jak zaobserwowałem nawet potem w jego walkach, stójkę ma, miał wtedy przeciętną, dawało się czasem trafić czy też uniknąć, a przypominam że jestem amatorem, jego atutem jest końska siła, i rzuty-sprowadzenia zapaśnicze, kondycja bez szału ale tu chyba Daniel też nie błyszczy, aby to wygrać trzeba starać sie rostrzygnąć pojedynek w stójce moim zdaniem… to wszystko chyba, ogólnie to liczę że Daniel go pokona, zemści się za moje sparingowe porażki hehe

 3. W 2015 roku byłem w Tajlandii, a dokładnie w AKA Thailand gdzie trenuje Amir. Sparowałem z nim wielokrotnie (od razu dodam że jestem amatorem i walczyłem tylko w amatorskiej  lidze, wiek już nie ten 🙂  )  A więc, Irańczyk w zapasach jest nie do przejścia, w końcu mistrz świata zdyskwalifikowany za doping 🙂 , tu Daniel powinien unikać klinczu, w parterze sparując z nim bez uderzeń dawałem radę, z uderzeniami juz jest problem bo ze swoimi zapasami łatwo zdobywa pozycję z góry gdzie uderza mocno, ale nie dąży do poddań jak zaobserwowałem nawet potem w jego walkach, stójkę ma, miał wtedy przeciętną, dawało się czasem trafić czy też uniknąć, a przypominam że jestem amatorem, jego atutem jest końska siła, i rzuty-sprowadzenia zapaśnicze, kondycja bez szału ale tu chyba Daniel też nie błyszczy, aby to wygrać trzeba starać sie rostrzygnąć pojedynek w stójce moim zdaniem… to wszystko chyba, ogólnie to liczę że Daniel go pokona, zemści się za moje sparingowe porażki hehe

  Ja bym był spokojny o obalenia, Daniel radził sobie z Blaydesem w tej płaszczyźnie do zera. A Mirko Crocop w tamtym chyba roku Amira rozstrzaskał, bronił tez całkiem obaleń z tego co pamiętam, choć mogę się mylić i prób obaleń nie było, bo brakło czasu.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.