Związany do niedawna z największą organizacją MMA na świecie Daniel Omielańczuk zawodnikiem DSF Kickboxing Challenge. Nasz ciężki będzie dla nich toczył boje w formule K-1.

Jestem szalenie podekscytowany perspektywą nawiązania dłuższej współpracy z najlepszą federacją kickboxingu w Polsce – wyznaje 35-letni Omielańczuk, do niedawna związany ze światowym gigantem MMA – federacją UFC. – Wywodzę się z kickboxingu, więc to dla mnie powrót do korzeni! Już wkrótce zobaczycie mnie w Polsce na gali DSF. Muszę tylko pamiętać, żeby nie przenosić walki do parteru!

Przypominamy, że ostatnio gruchnęła informacja o tym, że Omielańczuk związał się z organizacją ACB, dla której miał stoczyć debiutancką walkę na gali w Dubaju. Z przyczyn technicznych związanych z halą gala zostanie jednak przeniesiona. Czekamy na więcej informacji.

UPDATE: Udało nam się skontaktować z managerem zawodnika, Pawłem Kowalikiem, który wyjaśnił obecną sytuację Daniela.

Na chwilę obecną nie mamy zakontraktowanej walki w formule MMA i w związku z tym Daniel związał się umową z DSF na walki w K1. Plan zakłada, żeby w tym roku stoczyć jeszcze dwa pojedynki – jeden w MMA i jeden w K1. Trwają rozmowy odnośnie walki MMA, ale za wcześnie by mówić o konkretach.

3 KOMENTARZE

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.