Związany do niedawna z największą organizacją MMA na świecie Daniel Omielańczuk zawodnikiem DSF Kickboxing Challenge. Nasz ciężki będzie dla nich toczył boje w formule K-1.

Jestem szalenie podekscytowany perspektywą nawiązania dłuższej współpracy z najlepszą federacją kickboxingu w Polsce – wyznaje 35-letni Omielańczuk, do niedawna związany ze światowym gigantem MMA – federacją UFC. – Wywodzę się z kickboxingu, więc to dla mnie powrót do korzeni! Już wkrótce zobaczycie mnie w Polsce na gali DSF. Muszę tylko pamiętać, żeby nie przenosić walki do parteru!

Podpisałem kontrakt z DSF Kickboxing Challenge na walki w formule K1! Zapraszam na jutrzejszą galę w Arenie Ursynów, a na kolejnej edycji mam zamiar wystąpić już w ringu!

Publiée par Daniel Omielańczuk sur Jeudi 26 octobre 2017

Przypominamy, że ostatnio gruchnęła informacja o tym, że Omielańczuk związał się z organizacją ACB, dla której miał stoczyć debiutancką walkę na gali w Dubaju. Z przyczyn technicznych związanych z halą gala zostanie jednak przeniesiona. Czekamy na więcej informacji.

UPDATE: Udało nam się skontaktować z managerem zawodnika, Pawłem Kowalikiem, który wyjaśnił obecną sytuację Daniela.

Na chwilę obecną nie mamy zakontraktowanej walki w formule MMA i w związku z tym Daniel związał się umową z DSF na walki w K1. Plan zakłada, żeby w tym roku stoczyć jeszcze dwa pojedynki – jeden w MMA i jeden w K1. Trwają rozmowy odnośnie walki MMA, ale za wcześnie by mówić o konkretach.

48 KOMENTARZE

 1. Pamiętam jak Daniel wygrał mistrzostwa Polski w Muay Thay gdzieś w 2008 w Łącku pod Płockiem. Wtedy nie sądziłem że bedzie walczył w UFC :fjedzia:

 2. lepsze łączenie ACB i DSF i walczenie częste niż KSW:-)

  ja myślę że w samym ACB robił by więcej walk w roku niż w KSW.

 3. no przecież gala z Dubaju jest przeniesiona na Sztokholm (tydzien pozniej)! walki Daniela juz się nie dało przenieść? :jimcarrey:

 4. no przecież gala z Dubaju jest przeniesiona na Sztokholm (tydzien pozniej)! walki Daniela juz się nie dało przenieść? :jimcarrey:

  On miał tam "podobno" walczyć, nic pewnego nie było.

 5. Nie mam nic przeciwko aby Daniel walczyl w K-1 ale najchetniej ogladalbtm go w MMA i mam nadzieje ze zostanie nadal glowna formula w ktorej bedzie wlaczyl

 6. Kasa sie sama nie zarobi, a kariery poza sportem Daniel na razie chyba nie ma (?) tak, ze niech walczy. Troche fanow na hale swoim nazwiskiem przyciagnie.

 7. Kasa sie sama nie zarobi, a kariery poza sportem Daniel na razie chyba nie ma (?) tak, ze niech walczy. Troche fanow na hale swoim nazwiskiem przyciagnie.

  Zawsze jest jeszcze Taniec z Gwiazdami

 8. Ja tam walki Daniela zawsze chetnie obejrze, nawet w K1, tym bardziej, że stójkowo daje radę. Jakby walczył w małych rękawicach to by jeszcze pare nokautów zdobył. Ale najbardziej czekam na info o ACB.

 9. Przynajmniej nie będzie płaczów że Daniel nie radzi sobie z zapaśnikami :jjsmile::razz:jelen:

  I duże prawdopodobieństwo że nie będzie tutaj czarnych.

 10. I duże prawdopodobieństwo że nie będzie tutaj czarnych.

  Tu bym nie powiedział, że trafi się jakiś mudzynek z Surinamu, który trenuje w Holandii ,a wtedy będzie problem :razz:jelen:

 11. Tak przy okazji to gala DSF zaczyna się za godzinę. Transmisja na fejsie (właśnie startuje studio) i chyba obejrzę bo na żywca musiałbym się ubrać i przejść z 300 metrów to mi się nie chce. :blank:(leniwy bo murzyn)

 12. A jaki Daniel Omielańczuk ma obecnie zawodowy rekord w K-1/kick-boxingu?

  Bo przecież kiedyś już walczył w tej formule chociażby z Tomkiem Sararą.

 13. A jaki Daniel Omielańczuk ma obecnie zawodowy rekord w K-1/kick-boxingu?

  Bo przecież kiedyś już walczył w tej formule chociażby z Tomkiem Sararą.

  Chuj go wie, K1 obumarło na całym świecie

 14. Daniel machnal te walke w K-1, wygral z Thompson, zarobil, ale szalu nie bylo. Mam nadzieje, ze na poczatku przyszlego roku wroci do tego w czym jest zdecydowanie lepszy.

 15. Coś więcej o przebiegu ?

  Daniel sporo kopal, troche trafial, nieco tez zbieral. Jak dla mnie walka bez historii, ale zwyciestwo decyzja zasluzone i raczej nie zagrozone nawet przez moment.

 16. Dzięki

  Daniel sporo kopal, troche trafial, nieco tez zbieral. Jak dla mnie walka bez historii, ale zwyciestwo decyzja zasluzone i raczej nie zagrozone nawet przez moment.

  Dzięki za odpowiedź dobra i taka wygrana po porażkach ,  to dobrze wpłynie dla naszego Michałka   gratulacje Danielo!

 17. Oglądałem wczoraj ten DFS na Canal Plus Sport i to jest trochę takie PLMMA kickboxingu, podobny odpust. Konferansjer na poziomie Bieleninika a najdziwniejsze było to że w każdym rogu ringu stało cały czas po dwóch goryli i trzymali liny LOL.  Podczas walki zawodnicy się z nimi stykali, cały czas z bliska było widać ich mordy i zaslaniali ludziom na widowni. Pas federacji też jak z PLMMA a prezes to jakiś stary wyrośnięty seba. Ogólnie to wszystko jakoś dziwnie wyglądało. Aa i jakaś dupa zadawała głupie pytania Różalowi. Festyn.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.