Jak poinformowało przed chwilą UFC, Daniel Omielańczuk został trzecim polskim zawodnikiem na lutowej gali UFC w Londynie!

Omielańczuk (MMA 17-5-1, #5 w rankingu MMARocks)  w ostatniej walce na lipcowej gali UFC Fight Night 72 przerwał pasmo dwóch porażek z rzędu i pokonał przez TKO Chrisa de la Rochę. Polak nie dał rozwinąć skrzydeł debiutantowi i w zaledwie 48 sekund zakończył pojedynek.  Jego kolejnym przeciwnikiem będzie ponownie debiutant, Jarjis Danho (MMA 6-0).

Urodzony w Syrii ale mieszkający w Niemczech Jarjis  Danho zadebiutuje w UFC w wieku 31 lat. Niepokonany rekord i gigantyczne rozmiary to jest to co wyróżnia tego zawodnika. Według informacji znalezionych na jego stronie, Danho ważąc 290 funtów musi zbijać do limitu wagi ciężkiej. Poniżej jedna z jego walk

5 KOMENTARZE

  1. Sądząc po tym klipie to gość raczej kiepski. Coś na poziomie Nandora. Z tym drugi miętolą się prawie cały czas przy siatce. Daniel powinien go na kopach do Niemiec odesłać. Lowkingami.

  2. Nie ma wejść w nogi jak Rosholt, polega głównie na sile którą i tak nieumiejętnie operuje pod siatką, także jak będzie forma jak z walki z De la Rocha to będzie KO/TKO dla Daniela 😉

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.