Daniel Omielańczuk

Jak udało się nam nieoficjalnie dowiedzieć, Daniel Omielańczuk kolejną walkę w UFC stoczy w drugiej połowie roku. Walczący w wadze ciężkiej Polak wystąpi prawdopodobnie na jednej z gal w europie.

Omielańczuk w ostatniej swojej walce, na gali w Londynie pokonał w bardzo niecodziennych okolicznościach Jarjisa Danho. Po nieumyślnym faulu rodaka, walka została przerwana ponieważ Danho który chyba liczył na dyskwalifikacje Polaka nie chciał jej kontynuować. Z tego powodu, sędziowie ogłosili werdykt na podstawie dwóch wcześniejszych rund i dzięki temu Polak wygrał przez techniczną decyzję.

Omielańczuk (MMA 18-5-1-1, UFC 3-2) do największej organizacji świata dostał się w 2013 roku. W debiucie znokautował Nandora Guelmino, później nie szło mu jednak tak dobrze. W 2014 roku walczył tylko raz, z Jaredem Rosholtem, przegrywając przez jednogłośną decyzję. W taki sam sposób poległ Anthonym Hamiltonem na gali w Krakowie. Daniel “odbił się” dopiero pojedynkiem z Chrisem de la Rochą, którego odprawił przez TKO w pierwszej rundzie. Walka z Jarjisem Danho była jego pierwszym starciem od tego czasu, była też prawdopodobnie walką o być albo nie być w UFC.

Z kim zmierzy się w kolejnym starciu? Sprawdzaliśmy to w poniższym artykule

Danho odhaczony. Kto następny dla Daniela Omielańczuka?

4 KOMENTARZE

  1. Szkoda że tak mało walk dostaje Daniel. A może na jako jakieś zastępstwo wskoczy wcześniej ?

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.