Omielańczuk walkę zaczął od mocnych niskich kopnięć. Polak obijał prawą nogę przeciwnika, czasem starając się zagrozić mu mocnym sierpowym. Umiev starał się kontrolować dystans front kickami na korpus Daniela. Omielańczuk świetną serią ciosu na korpus i głowę przeciwnika poważnie zagroził Umievowi pod koniec pierwszej części starcia. Ten jednak szybko pozbierał się do stójki.

W drugiej rundzie Polak nadal wywierał presje na rywalu w stójce. Składne kombinacje dochodziły do celu. Dobrym lewym prostym Daniel rozbijał nos Umieva. Wydawało się, że to Omielańczuk prowadzi w tej walce.

Rosjanin rozpoczął ostatnią część starcia ekwilibrystycznym obrotowym kopnięciem, które jednak nie zrobiło wrażenia na Polaku. Ten dalej realizował swoje założenia – próbował niskich kopnięć oraz kombinacji bokserskich. Narożnik nawoływał do Daniela, aby ten w ostatniej rundzie zostawił wszystko w klatce. Lewym sierpowym Omielańczuk trafiał przeciwnika, lecz ten nie zamierzał się poddawać. Sam odpowiadał obszernymi sierpami. Pod koniec rundy Polak zdołał obalić rywala, czym przypieczętował ostatecznie swoją wygraną. Sędziowie jednogłośnie orzekli triumf Daniela na ACA 92.

2 KOMENTARZE

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.