Zobaczcie najnowszą zapowiedź walki mistrz vs mistrz na hitowej gali UFC 226, która odbędzie się już za niecałe dwa tygodnie. Pełna rozpiska dostępna jest TUTAJ.

11 KOMENTARZE

 1. Szkoda, że na tych zapowiedziach wszystkich zapominają pokazywać jak jeszcze niecały rok temu serię łokci na łeb najebał Cormierowi Jones… #TeamMiocic

 2. Szkoda, że na tych zapowiedziach wszystkich zapominają pokazywać jak jeszcze niecały rok temu serię łokci na łeb najebał Cormierowi Jones… #TeamMiocic

  Jones to fenomen, Stipe niekoniecznie. Ma swój prime time, and that's that.

 3. Szkoda, że na tych zapowiedziach wszystkich zapominają pokazywać jak jeszcze niecały rok temu serię łokci na łeb najebał Cormierowi Jones… #TeamMiocic

  Zbiorowa amnezja, walka się odbyła, a DC dostał wpierdol. Od sterdydziarza, ale dostał.

 4. Zbiorowa amnezja, walka się odbyła, a DC dostał wpierdol. Od sterdydziarza, ale dostał.

  Jaki tam sterydziarz, jego kokaina była zanieczyszczona sterydami. :jjsmile:

 5. Szkoda, że na tych zapowiedziach wszystkich zapominają pokazywać jak jeszcze niecały rok temu serię łokci na łeb najebał Cormierowi Jones… #TeamMiocic

  Ja rozumiem ze jako fan JJ chcesz żeby pokazywali jak najebał DC. Ale KURWA jak można by było promować walkę pokazując wpierdol na zawodniku, którego się promuje? Czy to miałoby jakiś sens? Rozumiesz jak działa marketing?

  Idąc dalej Twoim tokiem rozumowania powinni jeszcze pokazać jak Stipe dostał od JDSa oraz KO które zafundował mu Struve?

 6. Ja rozumiem ze jako fan JJ chcesz żeby pokazywali jak najebał DC. Ale KURWA jak można by było promować walkę pokazując wpierdol na zawodniku, którego się promuje? Czy to miałoby jakiś sens? Rozumiesz jak działa marketing?

  Idąc dalej Twoim tokiem rozumowania powinni jeszcze pokazać jak Stipe dostał od JDSa oraz KO które zafundował mu Struve?

  DC od tamtej walki pokonał jedynie Volkana, teraz walczy o pas wagi cięzkiej i próbuja z niego robić GOATa itd. Wiadomo, że jest juz blisko sportowej emerytury, ale powinien wygrać  z dwie walki więcej, żeby to wymazać z pamięci kibiców. Zawieszenie Jonesa przez USADA tego nie zrobiło. Nie dość tego sprawa Jonesa jest jeszcze niezakończona, nie ma zawieszenia itd.

 7. Ja rozumiem ze jako fan JJ chcesz żeby pokazywali jak najebał DC. Ale KURWA jak można by było promować walkę pokazując wpierdol na zawodniku, którego się promuje? Czy to miałoby jakiś sens? Rozumiesz jak działa marketing?

  Idąc dalej Twoim tokiem rozumowania powinni jeszcze pokazać jak Stipe dostał od JDSa oraz KO które zafundował mu Struve?

  A ja myślę, że on to rozumie. Po prostu nie lubi Cormiera.

 8. DC od tamtej walki pokonał jedynie Volkana, teraz walczy o pas wagi cięzkiej i próbuja z niego robić GOATa itd. Wiadomo, że jest juz blisko sportowej emerytury, ale powinien wygrać  z dwie walki więcej, żeby to wymazać z pamięci kibiców. Zawieszenie Jonesa przez USADA tego nie zrobiło. Nie dość tego sprawa Jonesa jest jeszcze niezakończona, nie ma zawieszenia itd.

  DC w LH walczył już z wszystkimi wyżej notowanymi.Nastepne jego walki w tej dewizji to tylko odgrzewane kotlety.Dużo już mu czasu jako zawodnik  nie zostało a chce jeszcze coś zarobić.Jako mistrz lub walkach o pas są całkowicie inne pieniądze niż w innych pojedynkach.Siedzieć i czekać na JJ w jego przypadku nie ma sensu jak i walczyć w HW w innych walkach niż o pas.Jeśli masz pretensje to do JJ,że w taki czy inny sposób tworzy takie sytuacje.

 9. DC w LH walczył już z wszystkimi wyżej notowanymi.Nastepne jego walki w tej dewizji to tylko odgrzewane kotlety.Dużo już mu czasu jako zawodnik nie zostało a chce jeszcze coś zarobić.Jako mistrz lub walkach o pas są całkowicie inne pieniądze niż w innych pojedynkach.Siedzieć i czekać na JJ w jego przypadku nie ma sensu jak i walczyć w HW w innych walkach niż o pas.Jeśli masz pretensje to do JJ,że w taki czy inny sposób tworzy takie sytuacje.

   Wrażenie wciąż z tamtej walki jest. DC robi to co powinien, ale jak wygra, to JJ dopiero będzie miał pożywkę, nie tylko kosztem DC ale też Stipe i całej ciężkiej. I dlatego raczej kibicuję Stipe, wystarczy ze JJ zniszczył jedną dywizję, poprzez zwycięstwo DC w jakims tam sensie przenosi tego raka na ciężką. Może to zbyt abstrakcyjne co piszę.:lsdtrip:

 10. Trzeba przyznać się że Cornier dostał wpierdziel co stawia pod znakiem zapytania jego mistrzostwo, ale w przypadku wygranej, stawia pod znakiem zapytania całą ciężką dywizje. Chodź ja osobiście wątpie aby DC pokonał Miocicia.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.