Prawdopodobnie najwięksi rywale w historii UFC, Daniel Cormier oraz Jon Jones, potrafią odłożyć na bok swoje zwady, aby wspierać się w ciężkich chwilach. Gdy zmarła mama „Bonesa”, Cormier na chwilę zatrzymał się i nie myślał o kłótniach z Jonesem składając kondolencje swojemu największemu rywalowi. Teraz, gdy zmarł ojczym DC, Jon na swoim profilu na Twitterze również okazał wsparcie dla Cormiera.

Odkładając nasze kłótnie na bok, naprawdę jest mi przykro z powodu Twojej straty DC. Wiem, że on jest teraz w niebie i będzie obserwował Cię do końca Twojego życia. Dalej żyj życiem, które sprawia, że jest dumny. Myślę o Tobie i Twojej rodzinie.

Jak wiemy obaj panowie nie darzą się sympatią, a ich sportowa rywalizacja należy do jednej z największych w historii MMA. Jones i Cormier dwukrotnie walczyli w oktagonie UFC, dając fanom niesamowite widowisko, zarówno poza klatką jak i w samych pojedynkach. Uznawani za najlepszych bez podziału na kategorie wagowe zawodnicy prawdopodobnie już nie zmierzą się w klatce UFC, lecz ich rywalizacja będzie na zawsze zapamiętana przez fanów.

3 KOMENTARZE

  1. Mam pytanie odnośnie tłumaczenia początkowych słów JJ All beef aside…Beef to wołowina ale moze nawiązywać do siły wiec skąd w tłumaczeniu jest kłótnie na bok To jest grzecznościowe pytanie nie hejt skierowany w stronę tłumaczącego

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.