Wywiady po walce z zawodnikami po porażkach, szczególnie po nokautach, często nie są najprzyjemniejsze, zarówno dla nich jak i dla przeprowadzającego je Joe Rogana. Zazwyczaj popularny komentator był proszony przez producentów, aby zadał kilka pytań obu uczestnikom walki. Tym razem Rogan sam podjął decyzję o rozmowie z Danielem Cormierem po UFC 214, jednakże przeprosił on za ten wyczyn na swoim Facebooku.

Przepraszam DC oraz wszystkich, którzy byli oburzeni wywiadem z Danielem po walce. Szczerze mówiąc byłem w szoku i nie wiedziałem co tak naprawdę robię do momentu, kiedy miałem mikrofon tuż przed jego twarzą.

Mówiłem wiele razy, że nie chcę przeprowadzać wywiadów z zawodnikami, którzy przed chwilą zostali znokautowani, a teraz zrobiłem to komuś, na kim naprawdę mi zależy. To była w 100% moja wpadka i nikt do tego mnie nie zmusił.

Od wczorajszego wieczoru bardzo to przeżywam. Kiedykolwiek dzieją się takie rzeczy, chcę po prostu za nie przeprosić i wyrazić to co czuję.

Nie zrobię już tego w przyszłości.

Poniżej wideo:

2 KOMENTARZE

  1. A jednak Dana nie kłamał że to była samowolka nie fajnie to wyszło ale dobrze że się zreflektował i wyciągnie wnioski na przyszłość

  2. Nie od dziś wiadomo, że ten łysy karzeł jest ćwierćmózgiem.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.