Daniel Cormier znany jest z tego, że ma dobre poczucie humoru i można z nim pożartować. Na dodatek często sam żartuje z siebie. Ostatnio do przezabawnej sytuacji doszło podczas rozmowy z Arielem Helwanim, kiedy to „DC” opowiadał Arielowi jak to znalazł jego tweeta, który mówił o tym, że Dana White porozumiał się z Prezydentem Rosji Władymirem Putinem na wylot Khabiba z kraju. Poniżej wpis:

I  wszystko byłoby w porządku gdyby fakt, że konto, z którego został wysłany ten tweet, jest fałszywe! Trudno jednak winić Daniela Cormiera, skoro na tę mistyfikację nabrał się też Dana White, który odpowiedział, że to kłamstwo i Khabib wypada z walki:

W dalszej części rozmowy DC tłumaczy, że nie mógł uwierzyć w odpowiedzi Ariela do Dany White’a w stylu „że go kocha” i zszokowany był tym, że z Helwaniego taki gangster się zrobił:

Po czym dziennikarz tłumaczy byłemu mistrzowi półciężkiej i ciężkiej, że tak naprawdę to nie on te rzeczy wypisywał a osoba podszywająca się pod niego. Powyżej pełny zapis wideo z tego nieporozumienia, które doprowadziło obu panów do łez.

Koniec końców Khabib Nurmagomedov (MMA 28-0) nie zawalczy z Tonym Fergusonem (MMA 25-3), a w jego miejsce wskoczył Justin Gaethje (MMA 21-2).

Zobacz także: Przyszłe gale UFC będą odbywać się na prywatnej wyspie
Zobacz także: Kompletna rozpiska gali UFC 249

 

7 KOMENTARZE

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.