Daniel Cormier o powrocie Jonesa do UFC:

Gratulacje dla Jonesa z okazji powrotu do UFC. To dobra wiadomość dla fanów. Wrócił w końcu jeden z najlepszych zawodników w historii MMA. Dla kogoś takiego jak ja, kogoś kto lubi współzawodnictwo, nie ma nic lepszego niż jego powrót. Jon postępuje w odpowiedni sposób teraz. Popiera swoje słowa czynami. Wszyscy mamy nadzieję że to już koniec jego problemów i wpadek. Będąc fanem tego sportu, zobaczysz dwóch najlepszych zawodników na przeciwko siebie. Nie mogę się już doczekać walki z nim.

A tak na wiadomość z UFC zareagował Jon Jones

15 KOMENTARZE

 1. [​IMG]

  Daniel Cormier o powrocie Jonesa do UFC:

  Gratulacje dla Jonesa z okazji powrotu do UFC. To dobra wiadomość dla fanów. Wrócił w końcu jeden z najlepszych zawodników w historii MMA. Dla kogoś takiego jak ja, kogoś kto lubi współzawodnictwo, nie ma nic lepszego niż jego powrót. Jon postępuje w odpowiedni sposób teraz. Popiera swoje słowa czynami. Wszyscy mamy nadzieję że to już koniec jego problemów i wpadek. Będąc fanem tego sportu, zobaczysz dwóch najlepszych zawodników na przeciwko siebie. Nie mogę się już doczekać walki z nim.​

  A tak na wiadomość z UFC zareagował Jon Jones

 2. Jon pisał, że jego celem jest skończenie następnego przeciwnika. z DC może być ciężko, ale czemu nie. :C dla mnie to dalej mega bliska walka, nawet jeśli pierwsza tak nie wyglądała. ostatnia osoba, którą bym zlekceważył to Daniel.

 3. Podobno Daniel bedzie walczył w butach ortopedycznych, zeby zneutralizować przewagę warunków, więc JBJ strzeż się 😀

 4. No i po co to komu? Naodpierdalał jakiś dzikich faz i wraca, i jeszcze może od razu w walce o pas? Bez sensu. A o Diaza trzeba walczyć. Żenada, i to ma być niby sport? Cyrk kurwa.

  Spoiler: masakra
 5. defthomas

  A tak na wiadomość z UFC zareagował Jon Jones

  Jones znowu na haju:wink:
  :lol::lol:

 6. kiras

  Nie mogę doczekać się tego wpierdolu.

  Nie mogę się doczekać hajsu zarobionego na Jonesie po raz drugi 😎

 7. Śmiejcie się śmiejcie – ale Cormier jest wielki i jedyną osobą w dywizji jaka może mu zagrozić to JBJ. Wiadomo, że raczej na pewno przegra, ale z JBJ ażdy raczej na pewno zawsze przegra. Jednak miśka i tak uwielbiam i mu kibicuje.
  Dojeb narkomana!

 8. baju

  Jon pisał, że jego celem jest skończenie następnego przeciwnika. z DC może być ciężko, ale czemu nie. :C dla mnie to dalej mega bliska walka, nawet jeśli pierwsza tak nie wyglądała. ostatnia osoba, którą bym zlekceważył to Daniel.

  Racja, nie ma co właśnie lekceważyć grubaska. Ja już go zlekceważyłem w walce z AJ i miałem niezłe zdziwko.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.