Już za kilka dni odbędzie się hitowe starcie pomiędzy Danielem Cormierem, a Stipe Miocicem. Mistrz kategorii półciężkiej UFC wypowiedział się na temat swojego najbliższego rywala i uznał go najlepszego zawodnika w całej swojej karierze.

Myślę, że stanie się najlepszym zawodnikiem z którym przyszło mi się zmierzyć. Ludzie zawsze nazywają mistrza wagi ciężkiej „najtwardszym człowiekiem na ziemi”. Przez długi okres różni zawodnicy byli posiadaczami pasa, ale szybko go tracili. Stipe już udowodnił, że potrafi utrzymać swój tytuł.

To jest największa walka w mojej karierze, ponieważ walczę z mistrzem wagi ciężkiej. Najbardziej utytułowanym mistrzem wagi ciężkiej na świecie. Stipe jest świetny. Czy myślę, że jest najlepszym ciężkim w historii? Nie. Nadal wierzę, że jest nim Cain Velasquez, ale Miocic osiągnął najwięcej. Tak, to jest wielka walka.

Brałem już w takich udział. Dwa razy zmierzyłem się z Jonesem. Wystąpiłem na UFC 200. Walczyłem w walkach wieczoru, Stipe tak samo. Uczestniczyłem w wielkich wydarzeniach, ale pojedynek z Miocicem może to wszystko przebić.

UFC 226 odbędzie się już 7 lipca w Las Vegas. Pełną rozpiskę gali można zobaczyć TUTAJ.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.