Organizacja UFC udostępniła darmowe walki przed hitową galą UFC 226, która odbędzie się już 7 lipca w Las Vegas. W walce wieczoru zmierzą się dwaj mistrzowie: Stipe Miocic i Daniel Cormier. Zobaczcie jak w przeszłości obaj zawodnicy bronili swoich tytułów.

https://youtu.be/CFhSAlHqqBw

https://youtu.be/d3LidmTZYY4

17 KOMENTARZE

 1. Obalenie DC w 9:40 to jest jebany sztos. Wiadomo, że Volkan to nie ten poziom zapasów ale to jakie DC zna myczki to kosmos.:antonio:

 2. Nie wiem czy tylko ja mam takie wrażenie że gdy Anthony Johnson i Jon Jones walczyli w półciężkiej sytuacja w tej kategorii wagowej wyglądała następująco(teraz moim zdaniem gdyby ta dwójka walczyła było by to samo):

  1.Jon Jones…………………….

  2.Daniel Cormier……………………

  3.Anthony Johnson…………………….

  4Alexander Gustafsson……………………

  …………….reszta LHW

 3. Jebany sztos to jest konina po raz kolejny w roli denata:lol:tak spektakularnie umierać też trzeba umieć a jego zgony to jest jakieś pierdolone mistrzostwo świata.do tego jebaniutki ma chyba 9 żyć i regeneracje jak komórczak bo jak patrze na kaosy od Ngannou,Travisa czy Silvy to sie zastanawiam jak mu sie znowu udało przeżyć i nie być rośliną.

 4. Stipe to jest bandzior 😀 Biedny uciekający Ali próbujący oddać ciosem bez oczekiwanego skutku. A te krótkie ciosy kończące walkę :arielcry: zajebiste.

 5. Nie wiem czy tylko ja mam takie wrażenie że gdy Anthony Johnson i Jon Jones walczyli w półciężkiej sytuacja w tej kategorii wagowej wyglądała następująco(teraz moim zdaniem gdyby ta dwójka walczyła było by to samo):

  1.Jon Jones…………………….

  2.Daniel Cormier……………………

  3.Anthony Johnson…………………….

  4Alexander Gustafsson……………………

  …………….reszta LHW

  Hmm, ja bym Gustafssona zobaczył z Volkanem przed takimi statystykami.

 6. Hmm, ja bym Gustafssona zobaczył z Volkanem przed takimi statystykami.

  IMO Gus bez większych problemów odprawia Wulkana.Nawet samymi zapasami raczej dałby radę patrząc na ostatnią walkę Oezdemira(jego obrona sprowadzeń nie stoi na najwyższym poziomie a Gus przecierz dał radę Jonesa obalić) ale trzeba też pamiętać że jego przeciwnikiem był DC który ma najlepsze zapasy w LHW.Koniec końców to raczej Gus na luzie ogarnia Wolkana.

 7. IMO Gus bez większych problemów odprawia Wulkana.Nawet samymi zapasami raczej dałby radę patrząc na ostatnią walkę Oezdemira(jego obrona sprowadzeń nie stoi na najwyższym poziomie a Gus przecierz dał radę Jonesa obalić) ale trzeba też pamiętać że jego przeciwnikiem był DC który ma najlepsze zapasy w LHW.Koniec końców to raczej Gus na luzie ogarnia Wolkana.

  Na papierze tak, w realu…cóż, właśnie dlatego bym oglądał.

 8. Stipe na plakacie trochę podobny do POPKA:) UFC w końcu wzieło przykład z KRS1 i zrobiło porządny SUPERFIGHT. Teraz tylko czekać na walki aktorów z fitnsmanami.

 9. IMO Gus bez większych problemów odprawia Wulkana.Nawet samymi zapasami raczej dałby radę patrząc na ostatnią walkę Oezdemira(jego obrona sprowadzeń nie stoi na najwyższym poziomie a Gus przecierz dał radę Jonesa obalić) ale trzeba też pamiętać że jego przeciwnikiem był DC który ma najlepsze zapasy w LHW.Koniec końców to raczej Gus na luzie ogarnia Wolkana.

  Hehehe, po kilku gongach Volkana inaczej by zapaśniczył, o ile w ogóle…

 10. Obalenie DC w 9:40 to jest jebany sztos. Wiadomo, że Volkan to nie ten poziom zapasów ale to jakie DC zna myczki to kosmos.:antonio:

  High single leg to inside trip. Fajny set-up. Cormier faktycznie ma tych myczków od groma.

 11. Hehehe, po kilku gongach Volkana inaczej by zapaśniczył, o ile w ogóle…

  W stójce też Gus by porobił.Wulkan ma tylko cios a technicznie alex go zjada.

 12. Rumble też miał tylko cios 🙂

  Tu masz rację ale wydaje mi się że Rumble miał o dużo mocniejsze pierdolnięcie od Wulkana.

 13. Tu masz rację ale wydaje mi się że Rumble miał o dużo mocniejsze pierdolnięcie od Wulkana.

  Trzeba by Manuwe zapytać :lesnarhappy:

 14. High single leg to inside trip. Fajny set-up. Cormier faktycznie ma tych myczków od groma.

  Polecisz jakiś dobry kanał na youtubie (albo coś innego) z technikami zapaśniczymi zwłaszcza pod MMA? Oglądałem tylko filmy Lyubo Kumbarova na kanale Stuarta Tomlinsona i jakieś pojedyncze z innych kanałów. Mam teraz trochę problemów z łokciami i chętnie poszukałbym jakiś ciekawych obaleń, które nie obciążą mi łokci w taki sposób w jaki nie mogę sobie pozwolić 😉

 15. Polecisz jakiś dobry kanał na youtubie (albo coś innego) z technikami zapaśniczymi zwłaszcza pod MMA? Oglądałem tylko filmy Lyubo Kumbarova na kanale Stuarta Tomlinsona i jakieś pojedyncze z innych kanałów. Mam teraz trochę problemów z łokciami i chętnie poszukałbym jakiś ciekawych obaleń, które nie obciążą mi łokci w taki sposób w jaki nie mogę sobie pozwolić 😉

  Lyubo mega kot, niestety mało wrzuca. Z YT polecam kanał Cary'ego Kolata, mega dużo, mega dobrego materiału. Cała masa technik oraz drilów + set-upy. Możesz też sprawdzić kanał Flo Wrestlin, ale tam wrzucają sporo walk i ogólnie czystych zapasów, niemniej jest tam taka seria: Behind The Dirt gdzie króciutko rozpracowują poszczególne akcje z walk. Petarda to jest. Możesz śledzić na TT lub Insta Mike'a (@_MikeMal_), który to ogarnia i wtedy nie przegapisz nic bo zawsze wrzuca u siebie. Generalnie najbardziej polecam FloWrestling ale nie YT tylko ich www, tam mają tonę instruktaży wrzucone natywnie do siebie. Sporo niestety jest dostępnych dla członków PRO (którzy mają płatną subskrypcję), ale i tak zpstaje cała masa za free.

 16. Lyubo mega kot, niestety mało wrzuca. Z YT polecam kanał Cary'ego Kolata, mega dużo, mega dobrego materiału. Cała masa technik oraz drilów + set-upy. Możesz też sprawdzić kanał Flo Wrestlin, ale tam wrzucają sporo walk i ogólnie czystych zapasów, niemniej jest tam taka seria: Behind The Dirt gdzie króciutko rozpracowują poszczególne akcje z walk. Petarda to jest. Możesz śledzić na TT lub Insta Mike'a (@_MikeMal_), który to ogarnia i wtedy nie przegapisz nic bo zawsze wrzuca u siebie. Generalnie najbardziej polecam FloWrestling ale nie YT tylko ich www, tam mają tonę instruktaży wrzucone natywnie do siebie. Sporo niestety jest dostępnych dla członków PRO (którzy mają płatną subskrypcję), ale i tak zpstaje cała masa za free.

  Dzięki za te propozycję, na pewno wszystkie przeglądnę 🙂

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.