Daniel Cormier znowu jest mistrzem kategorii półciężkiej UFC.

Po tym jak przegrana DC z Jonem Jonesem została zmieniona na no contest prezydent organizacji, Dana White, stwierdził, iż jedynym logicznym rozwiązaniem będzie odebranie tytułu mistrzowskiego Bonesowi oraz powrót Daniela Cormiera na tron kategorii półciężkiej. Tak o całym zdarzeniu wypowiedział się reprezentant AKA.

Ludzie będą gadać, że dostałem ten pas. Jon oszukiwał i taka jest rzeczywistość. Nie powiem, że nie chcę tego tytułu, bo będąc mistrzem odczuwam ogromną różnicę pod względem finansowym.

Jon zdyskwalifikował sam siebie biorąc sterydy przed walką. Dlatego też odzyskałem pas i to tak właśnie powinno być. To nie tylko moje zdanie. Nie można oszukiwać tej dyscypliny, fanów oraz mnie. Gość miał nade mną wielką przewagę warunków fizycznych. Ma 30 lat, jest wyższy, ma lepszy zasięg. Ja mam 38 lat i chciałbym móc brać pewne rzeczy, które pomogą mi wstawać rano i nie czuć zmęczenia.

Raz jeszcze ten gość ośmieszył nasz sport.

Nie wiadomo jeszcze na ile Jon Jones zostanie zawieszony, jednakże grozi mu kara aż do 4 lat przerwy od startów.

7 KOMENTARZE

  1. Jeśli DC jest czysty to wszystko ok, nadal jst mistrzem i wszystko na swoim miejscu. Jednak jeśli sam coś wbija to musi się strasznie słabo czuć biorąc ten pas który przegrał.

  2. WSZYSCY biorą, ale są tacy, którzy mają dobrych lekarzy…i nie dają się złapać

  3. i chuj bede pisał co bede chciał i kiedya ty jakiś POLICJANT tego frum czy inny chuj?! ^     Ty masz jakieś chyba problemy emocjonalne ze sobą co czytam jakiś twój wpis to kreujesz się na jakiegoś kozaka , a większość twoich wpisów to spam nie wnoszący absolutnie nic do tego forum, weż trochę chłopie wyluzuj a wpisy typu że Jon Jones to pizda są z twojej strony żałosne.Na jego widok jedyne co byś mógł go zapytać to czy dało by rade zrobić sobie wspólną fotkę

  4. Sterydy są doskonałym uzupełnieniem wielkiej pracy i poświęcenia jakie dał z siebie zawodnik, sterydy nie dadzą techniki ani inteligencji pola walki, sterydy nie czynią mistrzem, sterydy dają dodatkową energię by jeszcze mocniej zapierdalać. Prawda jest taka że prawie wszyscy coś tam biorą by móc dać z siebie więcej.JBJ to fenomen co zwyczajnie ma mega pecha i tyle. DC w moich oczach jest prawdziwym mistrzem w klatce jak i poza nią,swoją postawą zasługuje by tak go postrzegano.

  5. Kazdy kto broni Jonesa i krytykuje Cormiera w tej sytuacji jest zwyklym dzbanem innego wytlumaczenia nie ma poprostu.

  6. Ale lipa, powinien zawalczyć o pas w następne walce z pretendentem, jak ktoś znokautowany może zostać miszczem, tym bardziej przed oficjalanym oprzeczeniem

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.